The daily progress

• rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Здравейте момчета и момичета, покер маниаци, звезди, приятели и все убави хора у тоя форум :D От доста години вече играя покер, но последните няколко месеца или по-точно година ми се струпаха доста ангажименти, проблеми и какво ли още не на главата и почти го бях зарязал, като играех повечето време за удоволствие или дребни суми. Общо взето преди 3 год. трябваше да избирам м/у това да продължа да играя покер или да започна работа (бях безработен, както повечето от вас :D за около 5-6 мес.), като бях натрупал над 2к. в този период, предимно от турнири. Но така се стекоха обстоятелствата, че се наложи да почна работа (може би от страх), и като цяло зарязах покера. Също така поради факта, че работех/тя по 12 ч. смени, а в почивните дни просто нямах желание за игра и като цяло не ми се получаваше. Сега обаче смените в работа ми се пооправиха малко и в по-голямата част от деня имам достъп до лап-топа си, което означава и до покера :coolface: и след много мислене и умуване, как да съчетая работа + покер + почивни дни + гаджето и всичко останало, реших следното : Започвам с определена сума ( не много голяма ), като ще играя само кеш (за сега) ! Ще се опитам да избирам най-подходящото време в дена, в което съм свободен и настроен за игра, а целта ми е да правя, като първоначално 15$ дневно, като увеличавам поставената от мен сума според две седмични (15 дневни) резултати. След всяка успешна дневна "сесия" (така да го наречем) ще затварям платформата и ще продължа на другия ден. Ако "сесията" не бъде успешна съм сложил -10$ долна граница при която да ставам и да продължа на другия ден, като съответно ще намалявам и поставените ежедневни от мен цели, или обратното, ако те са положителни да ги увеличавам. Ако се получи така че дневната сума надхвърля наложения ми таван от мен, ще я ползвам като компенсираща за другия ден ( но само за долната граница при загуби от -10$) .Надявам се да сте ме разбрали какво имам в предвид, че малко увъртях нещата, но дори и да не сте,се надявам,че ще го схванете в последствие. :facepalm:

Ще определя днешния ден, като ден 1ви и мога да кажа, че за около 40 мин. игра съм на +26$ печалба :D , което означава, че за утрешния ден имам маневриране +11$ или общо взето загубите (ако има такива) мога да ги сведа до -21$ , но ще гледам да се придържам към определените от мен -10$ отрицателен таван при който да спра !

1 Ден : +26$ v

Това е от мен за сега, успешен уикенд на всички :challenge

• 10 отговора
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Това с дневните норми е много изнервящо. като си назад се натрупва и после ТРЯБВА да спечелиш някви пари, а това е много подтискащо. И, ако отново те съкват, тилтваш много мощно. Аз съм на месечна норма. Ти, както имаш опит и страничен доход, за отрицателно време ще изградиш банка.
      GL!
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      За момента съм се спрял на дневна норма, тъй като работата не ми позволява да играя с часове и може да се наложи във всеки един момент да трябва да стана, а като съм почивка трябва да отделям време за други неща странични от покера ! Точно за това определих горна +15 и долна -10, като имам и възможност да определям най-доброто време от целия ден да постигна целта си. Имам доста опит + страничен доход, но нямам време за по амбициозни цели (поне за сега). Живи и здрави като минат 15 дена и като сложа чертата ще видим как ще го бъде ;)
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Здравей.
      Това е изключително погрешен подход с каквито и да е било норми ;)
      Можеш да си поставиш за цел определен уинрейт при/и/или определен обем игра ;)
      Поздрави.
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Чакайте пак да обясня, че нещо май не ме разбрахте ! Не съм тръгнал да изкарвам хилядите $ или да се доказвам или пък да ставам "про" :D Не знам дали ме разбрахте, но работя по 12 часа на ден а почивните дни (колкото и малко да са) използвам за вършене на един куп други задачи ! Нямам никакво време да играя освен 2-3 часа през които съм на работа и то не винаги, та не може да става въобще въпрос за обем или пък 3-4-7 часови турнири или 10 хиляди ръце на седмица и т.н. :D Не мога да си поставя за цел, примерно 500 турнира за месец или пък 50 000 ръце за месец, тъй като това е невъзможно. За това и ви написах в 1я си пост, че в момента това е най-удачния вариант, който да играя. Просто за момента играя повече за развлечение, а само времето ще покаже какво ще пожъна след 15 дни, 1 месец - 1 год. :coolface:
    • bonev70
      bonev70
      Бронз
      Аз смятам,че подхода ти е интересен но не съм сигурен дали ще го спазваш.Нарушил си го още първия ден и това меже да ти попречи за в бъдеще.Успех.
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Ами не съм го нарушил, просто ръката която взех се равняваше на тази сума и като цяло реших да спра ! Общо взето направих дневната норма с 42 ръце :)

• joro8112
      joro8112
      Бронз
      Здравей.
      И аз това съм ни го мислил-примерно на ден да печеля 30$,а при загуба 20да спирам,или нещо от сорта.И непременно да е на 2 маси макс.
      Не е лоша идея примерно в твоя случай-при положение,че си ограничен откъм време време и т.н.
      То всеки може да си го пробва това-примерно за определена зала само.
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Лек ъпдейт от мен за вчерашния ден, който не мина много добре, но все пак се запазих в поставените от мен рамки ! Тъй като вчера ми беше почивен ден и като такъв трябваше да мина 400 км :D по задължение, реших че няма да играя, просто бях много уморен и няма сили да мисля в играта, но след като се прибрах един студен душ ми вдъхна кураж, и хазартното в мен се обади, но явно не беше добра идея да играя. Както и да е, тази грешка да играя уморен ще гледам да не я повтарям и се надявам следващата седмица да е по положителна и да успея да изпълня по-голямата част от 15 дневния си план положително.

2 Ден : - 8$

• rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Здравейте на всички четящи моят скромен блок :D Вчерашният ден мина успешно макар и да ми остана време да играя чак в 23:30 :facepalm: но съумях почти да достигна или по-скоро запазя :D дневната норма от 15$ По принцип, ден 3 от моето предизвикателство се води 12.08, но на тракера ми раздели сумата м/у 12-13.08, тъй като както ви казах седнах късно да играя. За днес не знам дали ще ми остане време да поиграя, но ще се опитам да направя всичко по-силите си да не изпускам ден ! Лека и успешна вечер от мен и ще се видим отново утре вечерта :f_cool:

Ден 3 - +14$

• rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Ами момчета явно намерих време да поиграя, има няма 20-25 мин. и целта за Ден 4 бе постигната с 39 ръце :coolface: Вече съм в график и ще гледам да не изоставам с дните, че става мазало :)

Ден 4 13.08 - +15$