Освобождаване на 50$ ?

• crazychi
      crazychi
      Бронз
      Здравейте,

Първо искам да благодаря на екипа на PokerStrategy.com !!!
      Получих (след като реших теста!) своя начален капитал- 50$ (за по-малко от 24h!!!) във Full Tilt и сега въпроса ми е към някой който също е избрал тази зала - а именно колко точки трябва да се направят за да го освободиш? Зная че може би ще ме посъветвате да се обърна към отдел клиенти на залата , но ако някой вече го е освободил , може просто да сподели :)

Благодаря Ви

Успех по масите :)
  • 9 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

аз самата играя с началния капитал във Full Tilt Poker - трябват ти 1 000 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш началния капитал.

За печалбите важат нормалните изисквания за изтегляне на покер залата.

Поздрави,
      Надя
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравейте!

Не искам изказването ми да изглежда остро или критично, но искам да запитам начинаещите играчи.

Напоследък повечето начинаещи играчи създават теми кога ще могат да си изтеглят $50-те долара? Защо ви е да ги теглите? За $50-те долара ли сте се регнали тук или заради възможността напълно безплатно да осъвършенствате покер уменията си?

Как очаквате да спазвате приличен банкрол мениджмънт и да играете добре, ако целта ви е единствено и само да спечелите пари и да изтеглите тези $50?
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Кумира спомни си твоето начало в покера и когато получи 50$.Всеки си мисли ехааа
      50$ безплатно защо да не се пробвам какво ми струва, но когато направиш първите 20-30к ръце мисленето тотално ти се променя гледаш единствено за това как да изкачиш даден лимит.А когато пък вземеш първия реик мислиш само как да играеш повече и повече и да се изкачиш по нагоре по лимитите.

А колкото до освобождаването моля да прочетеш това http://bg.pokerstrategy.com/full-tilt-poker/free50
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Трябва да се съглася и със sttoil, и с kymupa.

Сигурно всеки първо си мисли как да изтегли началния капитал, но наистина е добре всички играчи да се замислят какво искат да постигнат в дългосрочен план.

Цел на PokerStrategy.com е да помогне на всички да станат успешни покер играчи, които се изкачват по лимитите и трупат банка, с която да постигат успехи, а това, разбира се, отнема време и усилия. Затова парите трябва да стоят на покер банката.

Още повече, че е много вероятно да не печелите много още от началото и да теглите само малки суми, например по $50, което едва ли ще промени бюджета ви кой знае колко. Помислете и за следната ситуация:

Играете на NL2 и събирате банка $100. Теглите $50 и какво се случва? Отново трябва да играете на NL2, защото спрямо правилата за управление на банката, трябва да имате поне $100 на сметката си, за да играете на NL4.

Едва ли на някого му се "цикли" на един и същ лимит завинаги.

Надявам се всички начинаещи играчи да помислят над това и да не бързат да теглят своите средства.

Поздрави,
      Надя
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Може да ви се стори лъжа, но ще ви кажа, че аз от самото начало имах намерението да играя, а не тегля $50-те долара.

Когато споделих с приятелите си за сайта и първиъят им въпрос беше: "И кога можеш да си ги изтеглиш тези $50?". Аз обаче им отговорих, че се регвам в сайта единствено и само да получа парите и да играя с тях (нямах намерение да тегля, докато не направя голяма банка) и евентуално да науча нещо (тогава се мислех за прекалено добър, тъй като бях обрал няколко играчи на живо).

Дори сега приятелите ми се интересуват от покер банката ми, и когато имах $430 те ми казаха да си изтегля $100-$200, но аз им обясних, че тези пари сериозно ще наранят банката ми и ще трябва да играя пак на същото ниво.

Та бих препоръчал на играчите, които сега започват, да помислят над този въпрос. Защото, ако си само резултатно ориентиран, а не ти е целта да бъдеш най-добрия и да даваш най-доброто от себе си е по-добре да не започват.
    • Vencoto
      Vencoto
      Бронз
      Докато изчистиш тези $50 може вече да ги нямаш,или може да си ги удвоил,утроил и т.н. Но ако след изчистването им имаш приблизително толкова с колкото си започнал не виждам смисъла да се тегли - все пак това са само $50 :| поне това е моето виждане :)
      ... аз нямам намерение да ги дърпам, предпочитам да се опитам да ги умножа и чак тогава да предприема някакав трансфер :P
    • crazychi
      crazychi
      Бронз
      Здравейте,

Първо искам да благодаря за вниманието на всички към моето въпросче !!!
      На тези които прибързаха със заключението ,че питам единствено и само за да изтегля 50$ или 78лв. (според днешният курс) ,ще кажа че определено не мисля да ги тегля и не за това съм се регистрирал ;)
      Зададох елементарен въпрос чисто и просто от любопитство , а Вие нападнахте "лакомия грешник" с камъни =)

Все пак благодаря Ви както за инфото (Nadia) така и за мненията на останалите ;)

Всичко най-евентуално и успех по масите от мен :heart:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Мога да те уверя, че останалите не искат да те нападат, а да те посъветват, тъй като те вече имат известен опит.

Надявам се, че няма обидени и пожелавам на всички успех на масите!

Поздрави,
      Надя
    • crazychi
      crazychi
      Бронз
      Хехех за "обидени" и дума не може да става ! Просто ми стана малко смешно дори от развихрилите се разсъждения на мой гръб ;)

Но аз съм ги надживял тези работи , така че всичко е наред Наде :)

Всичко най-евентуално и успех по масите от мен :heart: