Blogger

• suckkk
      suckkk
      Бронз
      Здравейте !
      Реших се да си направя блог за да следя прогреса си. Ето и нещо за мен казвам се Николай, играя покер от 2 години . Като не съм имал сериозни печалби. Както повечето може би са направили и аз елиминирах началния си капитал от 10$ . И сега се реших да си направя блог за да може да си чета простотиите на воля. Едва ли ще е от най-интересните блогове, тъй като не се очаква да има голям екшън в самото начало. Целта ми е да изградя една стабилна банка, започвайки да играя фреероли . Не знам докъде ще успея да стигна, но не мисля да се отказвам . Играя предимно СНГ И МТТ. Ето и какво съм си поставил като някоя и друга цел.

:spade: - Да прочета и изгледам,солидно количество материали за СНГ и МТТ!
      :spade: - Да подобрявам играта си и стриктно спазване на БРМ
      :spade: - Да изградя банка от 100$ до 14.09.2013 (мисля , че това време трябва да ми бъде достатъчно за тази банка)

Залите в който, ще играя са ПС,Покер хевъна, 8*8 и може би ФТП .
      Ще ъпдеитвам всеки ден или през ден , как се развивам. [YOUTUBE]
  • 4 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Николай,

Пожелавам ти успех и постигане на целите. Добре ще е да добавиш и

:spade: - публикуване на ръце за анализ

Това е един от най-добрите начини да подобриш играта си

Успех
    • suckkk
      suckkk
      Бронз
      Здравейте !
      Днес играх само един фреерол и то беше за билети за промоцията им за тези вип турнири в ПС . В крайна сметка се сдобих с един такъв билет. Като цяло играх още един турнир в Хевъна като отпаднах 2-3 места преди балона с класическата ми ръка АА вс КК ....... на пича му се нареди каре а за мен дори асо нямаше :facepalm: . Утре повече игра и да се надявам да шипна нещо . Също така си дръпнах trial version на Hold'em manager .
      И вече приблизително час я гледам като индианец . Ако може някой да даде някакви насоки ще съм му благодарен.

Ето нещо с което си поддържам мотивацията :) . Приятно гледане.

• suckkk
      suckkk
      Бронз
      Време беше да хвана някой долар :D . След турнира който приключи преди малко, хванах 15.10 € за 2-ро място първото го взе един нашенец, след като ръката ми не издържа и му се нареди флъша . Но както и да е, като цяло съм доволен от играта си имайки предвид, че бях останал с 4к чипа на блинд 1,5-3к . Турнира си беше в мой стил, блиндове на 5м .

• YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Браво, успех следващия път с първото място. Не забравяй да се запишеш в тази тема: Цък