Покер Зали

• bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Здравейте ,
      въпроса ми е насочен по-точно към екипа на Покерстратеджи ,но ако някой друг може да помогне е добре дошъл.

Става дума за залите ,с които ПС си партнира.Ще опиша залите една по една ,ще съм благодарен ако хвърлите яснота по въпроса има ли вариант да играя тракнат през някоя от тях.

Pokerstars - тук е ясно ,че не мога да тракна вече съществуващ акаунт ,Бет 365 и Кейк - не ме интересуват.

1.ПКР - имам сметка но не е тракната ,може ли да се тракне към ПС.

2.24покер - имам стара сметка още като бяха от другата мрежа и уж направих мсичко както трябва но така и не получих точки от тази зала.Сега като са в нова мрежа мога ли да тракна стария си акаунт или да се провери какво не му е наред ,понеже аз направих всички стъпки за тракване тогава но така и нестана.

3.ПокерХевън - тук е подобно на 24 покер обърках там кода който се въвежда и не успях да се тракна.Може ли това да се промени или мога ли да тракна акаунта си в покерХевън но от платформата на Онгейм или то се играе с един акаунт и в двете платформи?

4.Еуропокер - тук навречето си правих акаунт още преди да спре за България но ми правиха 1 месец верификация и като свърши бах толкова нервен че не изиграх и една ръка и си изтеглих парите.Мога ли да тракна тази стара сметка сега ,която дори не помня.Или другия вариант те сега ако са нова зала мога ли да си направя акаунт нов и да го тракна към вас.

Благодаря предварително за съдействието.
  • 3 отговора
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Афилиеитите(покерстратеги и др), получават пари за да те зарибят за покера.
      Ако ти си бил зарибен и без тях, няма как да им уредиш плащане за нещо, дето не са свършили.

Това е с две изречения за тракването!
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Аз лично си бях направил сметка в Хевъна 2-3 дни преди да отрия Покерстратежи , не бях играл или депозирал , влязох в лайв чата и ги помолих да ме тракнат , като за моя изненада се съгласиха....в Бет365 имах сметка и бях играл , естествено ми отказаха да ме тракнат...Дано съм бил полезен...
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравейте,

Всъщност част от залите позволяват тракване и на по-късен етап, a не само при регистрацията.

bozhurin моля те пиши ни на Помощ, за да получиш съдействие и информация в кои покер зали може да бъдеш тракнат.

Поздрави,
      achko