Зали партньорки?!

• 13 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ние непрекъснато водим преговори с други покер зали, за да станат наши партньори. За съжаление тези преговори отнемат известно време, след това техническата подготовка от нашата страна и от страна на залата отнема още повече време и т.н.

Процесът е доста дълъг и сложен, но мога да уверя всички, че скоро ще има още покер зали.

Поздрави,
      Надя
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей,

Ние непрекъснато водим преговори с други покер зали, за да станат наши партньори. За съжаление тези преговори отнемат известно време, след това техническата подготовка от нашата страна и от страна на залата отнема още повече време и т.н.

Процесът е доста дълъг и сложен, но мога да уверя всички, че скоро ще има още покер зали.

Поздрави,
      Надя
      О, това е чудесно! Понеже има още толкова много зали и сигурно има играчи, които биха искали да играят в дадена зала, но след като не е партньорка на ПС, губят преференциите си така.
      Успех в начинанието тогава!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Благодарим ти! Надявам се да нямаме нужда от късмет, хехе :)

И между другото - харесва ми как си ги нарекъл "зали партньорки"... :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      И между другото - харесва ми как си ги нарекъл "зали партньорки"... :D
      :D

А мога ли да попитам, дали водите преговори с конкретна зала? Или това вече е прекалено много информация? :f_confused:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      За съжаление не можем да гледаме много напред в бъдещето, но мога да ти издам една тайна "от кухнята": следващата партньорска зала, за която ще научите повече съвсем скоро, е Paddy Power Poker в мрежата iPoker :)
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Nadia здравей,
      сигурно е безсмислено да го споменавам, но има ли възможност някъде, под някакъв начин да споделяме впечатления от зали, които до сега не са партньорски, та да се взимат предвид, когато се правят планове за преговори и т.н.
      В момента мисля, че няма да е удачно да се споменават конкретни имена защото е в разрез с правилата предполагам. Но лично аз знам поне 3 такива зали, с които MTT и SNG-MTT играчите ще се почувстват много добре.

Не се съмнявам, че се стремите да давате най-доброто за развитието на училището, но няма да е излишно да се споделят и впечатления от редовите членове. Дали в отделна тема или на ЛС или каквото и да е.

Поздрави.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от LiGuru
      Nadia здравей,
      сигурно е безсмислено да го споменавам, но има ли възможност някъде, под някакъв начин да споделяме впечатления от зали, които до сега не са партньорски, та да се взимат предвид, когато се правят планове за преговори и т.н.
      В момента мисля, че няма да е удачно да се споменават конкретни имена защото е в разрез с правилата предполагам. Но лично аз знам поне 3 такива зали, с които MTT и SNG-MTT играчите ще се почувстват много добре.

Не се съмнявам, че се стремите да давате най-доброто за развитието на училището, но няма да е излишно да се споделят и впечатления от редовите членове. Дали в отделна тема или на ЛС или каквото и да е.

Поздрави.
      +1. =)
    • smoohicho
      smoohicho
      Бронз
      Супер!
      Само и да работеха с Българи :)
      На мен ми е интересно ,защо не работите с entraction / b2b.
      поздрави
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте LiGuru & moodkiller,

Искам да ви уверя, че вашата обратна връзка е високо ценена и винаги добре дошла. Ние обаче бихме искали да избегнем "рекламата" на покер зали, които не са партньори на PokerStrategy.com във форума.

Предлагам ви следното:

Можете да съберете вашите мнения в имейл и да го изпратите на bulgaria@pokerstrategy.com. Ние от наша страна ще го препратим на колегите от отдела за покер зали, за да могат те да вземат вашите мнения предвид.

Моля ви за разбиране защо не бихме искали такива дискусии да се случват във форума.

@ smoohicho: Ако имаш предвид Paddy Power Poker, те приемат български играчи. Има засега само две покер зали от iPoker, които имат ограничения, и това са Titan Poker и William Hill Poker.

Няма да мога да коментирам относно Entraction, защото е възможно в бъдеще да работим и с покер зали в тази мрежа.

Поздрави,
      Надя
    • orient33
      orient33
      Бронз
      +1
    • smoohicho
      smoohicho
      Бронз
      Не приемат бьлгари !
      Говорих и сьс сьпорта.
      А колко много зали от Ipoker , не работят с бьлгари да не говорим.

Поздрави
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от smoohicho
      Не приемат бьлгари !
      Говорих и сьс сьпорта.
      А колко много зали от Ipoker , не работят с бьлгари да не говорим.

Поздрави
      Ще помоля колегите да проверят отново с Paddy Power Poker и да проверят.

Колкото до броя зали - със сигурност са много, но аз говорех само за тези покер зали, които са наши партньори.

Поздрави,
      Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Оказва се, че България наистина е сред страните, които са изключение и нямат право да играят в тази покер зала.

Съжалявам много за недоразумението, но от покер залата не са ни дали пълния списък с блокирани страни.

Поздрави,
      Надя