Малко инфо относно промените

• v3rc3tt1
      v3rc3tt1
      Бронз
      Така и не разбрах какво означава това:

Система "Покани приятел", валидна по времето на регистрация:

15 StrategyPoints = $10
      100 StrategyPoints = $15
      5000 StrategyPoints = $75

5 StrategyPoints = $10
      100 StrategyPoints = $15

2000 StrategyPoints = $50

Което се намира в Покани приятел/Препоръчани приятели под листа с потребителите.
  • 12 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Според това какъв цвят с такава система получаваш пари...

Тези, които се преди промените са с първият цвят.
    • mimsito
      mimsito
      Бронз
      А променито от кога са в сила?.. Аз не знам дали съм преди или след "промените".. Може би ако кажете от кога са тези промени ще разбера към коя от системите спадам.. Благодаря! :)
    • v3rc3tt1
      v3rc3tt1
      Бронз
      А това към кое се отнася 2000 StrategyPoints = $50?
    • mimsito
      mimsito
      Бронз
      Те са три системи явно.. в зависимост ти към кой цвят си по различен начин ти се изплаща бонуса.. Отиди на "Покани приятел" -> "Препоръчани приятели" ... там пише и за трите системи, всяка с различен цвят.. Само не мога да разбера как се разбира аз към коя съм.. ? ?(
    • mimsito
      mimsito
      Бронз
      Явно най-прецакани са тези които са към silver, защото на тях им дава бонус $ чак на 2000 PSP.. а най-добре е да си към бронзовата/жълтата (или какъвто е цвета там..средната) система, защото още на 5 PSP ти дава бонус $... :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Има различни цветове и системи, защото системата ни Покани Приятел се е променяла няколко пъти през годините. Затова може да има разлика в бонусите, ако сте препоръчали приятели през 2006 или 2007 и сега, през 2009 година.

В зависимост от това в какъв цвят е името на приятеля ви, се променя и системата, съответно и бонусът. Ако е в синьо, значи е по последната система, която е както следва:

15 StrategyPoints = $10
      100 StrategyPoints = $15

Ако сте препоръчали приятел например през 2007 година (и името му е на бежов фон), тогава системата е била:

5 StrategyPoints = $10
      100 StrategyPoints = $15

Единственият критерий за различните системи е кога този приятел е бил препоръчан. Тоест, вие сами не можете да избирате по коя система да поканите своите приятели.

@ mimsito: Тъй като ти си се регистрирала при нас съвсем скоро, всички членове, препоръчани от теб, трябва да са по последната система, която е описана ето ТУК (и е маркирана в синьо в страницата с твоите приятели).

Поздрави,

Надя
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      Не са лоши промените, но нещо хич не им се плаща по тая промоция.
      Заявил съм теглене към FTP, 100 пъти питах съпорта (праймъри съпорта не бг.) те 100 пъти ми казваха, че всяка седмица в сряда изплащат "препоръчай приятел". Както се досещата аз 100 пъти през деня проверяхав в ФТП и 100 пъти видях $0.00. Слабо изпълнение и май не си струва много много да се занимава човек с тях ;( ?(
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ PreslavCSKA,
      Както казах вече, с отдела за обслужване на клиенти трябва да говориш. Отговаряме на писмата ти възможно най-бързо. Относно 100 писма, моля те да не преувеличаваш, защото както ти, така и ние знаем, че не е така. Имаш едно писмо, в което те информират, че изплащанията са всяка сряда, а друго писмо доста ясно ти обяснява, че отнема няколко дни за информацията да се ъпдейтне и качи в системата ни. Молим за малко търпение и разбиране.

Поздрави,
      Деси
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      Не съм видял да казваш нещо в тази тема, но както и да е :f_confused:
      Естествено, че буквално не са 100 писма. Така е израза просто. Дразня се, когато някой каже, че по принцип едно нещо се извършва по определен начин (тоест - плаща се в сряда), а в същото време не изпълнява задължението си. Освем, че не го изпълнява не дава и никаква причина (пълно информационно затъмнение) защо не го изпълнява и има ли намерение да го изпълни!

Според мен това не е най-подходящия бизнес модел и поведение, не мислиш ли?

ПП: Деси, кво ще кажеш следващия път да не разгласяваш детайли от личната ми кореспонденция, още повече, че не е с теб? ;( Предполагам си учила някакъв вид етикеция X(
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      Сега видях един голям поне според мен пропуск в новата секция на "Препоръчай приятел"

Не може да се сортират потребителите по натрупани PS, а в стария вариянт можеше. Ще е хубаво да се оправи тази функционалност.

Не е много удобно всеки ден да прелиствам по 2-3-4 страници за да видя как се движат препоръчаните от мен X(
    • DevilHand86
      DevilHand86
      Бронз
      ти да не си препоръчал на цял свят бе трябва да станеш рекламен агент :f_p:
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      :s_cool: