Poker, Бира и още нещо :D

• pitbulapln
      pitbulapln
      Бронз
      Здравейте от Плевен :)
      Казвам се Жоро ,разцъквам покер от 10тина месеца може би .
      Малко по-сериозно от 2 месеца ,от по-сериозно имам впредвид че не си троша банката за 30 мин на кеш-а :D

Тук ще ми е по лесно да си преглеждам прогреса ,както и да питам за неща,които не са ми ясни .Не ме е срам да питам далеч по-компетентни от мен ,за това от време на време ще го правя :fdrink

Няма да казвам в коя зала играя ,тъй като не е сред партньорите на PokerStrategy и няма да е коректно спрямо тях

И така ,играя основно ДОН + фрийроли всеки ден
      Започнах с подарък 2 билета х 2.20£ и 2 билета х 3.30£ без да депозирам ,след достигане на 20 евро (залата е в £,но сметката ми е в евро за да не се чудите) ги дръпнах и депозирах обратно заради бонуса за 1ви депозит,който е 200%

В момента играя 1+0,15£ Double Your Money 6max

Цели: №1- Изчистване на бонуса за депозит
      №2- Вдигане на лимита 2+0,25£ и 3+0,30£ до края на Септември
      №3-Стриктен БРМ (което ще ми е за 1ви път) -най-важната цел за мен
      №4 -При достигане на 250 евро банка отделяне на 1 ден само за МТТ
      №5- Достигане на 300 евро банка до края на Септември

Банка: 140 евро

• 13 отговора
    • pitbulapln
      pitbulapln
      Бронз

Това е положението за сега ,като половината неща от таблицата незнам какво са :fuuu: тук може да споделите кое от графиката не ви харесва :sdrink

Предизвикателството съм си го поставил още преди блога ,старт и регистрация в залата 29.07 с НУЛА евро :f_cry:

Преди два дена това ми помогна за банката ,фрийрол за новодепозирали ,който за мое щастие успях да диипна

Няма да ви заливам с постване на ръце или графики ,тъй като нито HM2,нито PT4 поддържат залата ,играя си чисто ,предимно с бележки
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Жоро,

Пожелавам успех на блога ти и в постигане на целите.

Успех

Елена
    • pitbulapln
      pitbulapln
      Бронз
      Мерси Елена

Днес за моя голяма радост успях да си тракна сметката към един affiliate ,което ще ми даде 30% рейкбек занапред.В момента по мои сметки рейкбека ми е ~10% :fdrink
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Великолепен избор за име на блог! Успех, майна, ето и Цеко за кадем :
    • pitbulapln
      pitbulapln
      Бронз
      Мерси колега :)

Сърце ми не дава да не кача тази линия :D

Днес почти не съм играл ,10тина DoN + един Deep ,с който ужасно много се прекарах ,понеже го играх 4 часа за да влезна в платените места . Завърших 13/144 и спечелих заветните 2,38 лири :fuckyeah :facepalm:
    • pitbulapln
      pitbulapln
      Бронз
      Тези дни играх по малко ,като 2 дена се въртях около Break Even ,днес за 16 DoN съм около +7 евро

Банка:150 евро

Нарочно не качих лимита ,искам да си изчистя бонуса за 1ви депозит на по-ниският ,обаче имам един голям проблем-обемът .Играя на 2 маси ,никога
      повече ,а май е време да се пробвам с 4-6 ,незнам обаче дали няма да си
      смъкна ROI тогава .

Проблема е че за 15 турнира заминават маса часове и преди да вдигна лимита ще се наложи да свикна минимум на 4 маси ,за да има смисъл от всичко ,иначе си е убийство

Ако може някой да се включи с мнение ще се радвам

Поздрави :sdrink
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Изобщо не вдигай масите , аз си играя на 2 маси и съм много доволен , все пак зависи какво искаш да печелиш от игра или от рейкбек.....
      Успех!
    • pitbulapln
      pitbulapln
      Бронз
      от рейкбек немога да печеля ,но имай на впредвид че аз играя само DoN турнири ,на 1,15 лири вход печалбата ми при победа е 1 лира
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Ами аз в тази зала(Лордовете) играех на 4 маси , но ми пратиха мейл че ще затварят залата за българи и си дръпнах всичко.....Иначе за този формат определено 2 маси са малко , пробвай с четири .....
      Най-важно е колко ти е $/час , другото е без значение.....
      Но на повече от 4 маси почваш да играеш на автопилот , губиш удоволствието от играта.....
      В залата няма много регове , не е позволено позването на помощни програми , но аз като играех рейкбека беше :facepalm: :facepalm:
      Води си бележки за играчите и недей с толкова консервативен БРМ , аз си играех с 10-15БИ НЛ20 GBP , пробвай и сателитки за по големите турнири....
    • pitbulapln
      pitbulapln
      Бронз
      Онзи ден дръпнах 15 евра ,за да депозирам в друга зала да видя как стоят нещата там ,почнах да играя и ГРЕДА... 6 поредни маси такива зверски съкове изядох ,направо невъзможни ... и спрях

Пример: аз съм с АК и 1000 чипа (2000 стартови) ,флоп А7К при 2ма играча ,другия рейзва до 400,влизам ол ин ,той показва 88
      търн 5 ,ривър 8... и чао

Вчера всичко се въртеше около Break Even ,но днес се събудих в чудно настроение ,седнах да разцъкам и записах следният фрийрол 320 players :

На финалната маса ми помогнаха АА на два пъти ,като финалната ръка беше KJ вс А9 ,за моя радост ударих 2 чифта :sdrink

Банка: 165 евро
    • pitbulapln
      pitbulapln
      Бронз
      Последните дни си тъпча яко на едно място ,но здраве да е ,аз продължавам да си напъвам :) Поне съм на финалната права за изчистване на бонуса за депозит ,което е една от целите ми .

Като цяло май днес правя и точно 1 месец от регването ми в залата :

Доволен съм като цяло ,правя каквото мога и се стремя да науча повече и
      повече .Работя и по въпроса с обема ,но всичко с времето си

Банка: 170

Наздраве и нека следващият месец е още по-добър,както за мен,така и за всички Вас :fdrink

EDIT: След като говорих със Live чата на съпорта се оказа че бонуса за първи депозит се чисти първите 30 дена от регистрацията на акаунта ,а не
      от депозита ...

Цел №1-изпълнена (поне до където можах) ,изчистени 20 от 38 евро бонус
      Цел№2- от утре качвам лимита на 2.25£,тъй като имам банка дори за 3.30£,
      но ще ги карам подред без да прескачам ниво /Изпълнена/

Продължавам до изпълняване на цели 4 и 5 ,при нулево отклонение от цел 3,която е стриктен брм
    • pitbulapln
      pitbulapln
      Бронз
      Днес на новият лимит 2,25 си изядох боя ,смело мога да твърдя че играчите са значително по-слаби от 1,15 ,но с пъти по агресивни

Определено не ми беше ден днес ,както и да играех не връзваше и спирам вече със загуба от 10 евро

Банка:160
    • pitbulapln
      pitbulapln
      Бронз
      Бърз обзор на нещата ,които се случиха покрай мен в последния месец ,което е и причината да спра да водя блога :fuuu:

Заминах за Лондон доста внезапно ,малко да се побачка и така вече близо месец .Общо взето имам свободни 2-3 часа вечер и никакво време за покер :(

Съответно и заради големия разход ,който имах дръпнах 130 евро от банката ,която се смали до 40 евро

Надявам се по нататък да имам време да поиграя поне от време на време

Успех на всички със поставените цели ,само напред и нагоре :fdrink