Бонус

• frslaw
      frslaw
      Бронз
      Преди седмица минах теста. Чаках 5 дена да ми пратите бонуса, но така и не получих нищо. След като писах на съпорта ми беше казано, че трябва да мина проверка на самоличността (явно е било мое задължение да се осведомя сам, че трябва да мина процедурата). За финал в сайта пише, че максимум до 2 дена след проверката парите ще бъдат преведени? Днес е ден 2, пари няма, а утре е събота, явно ще трябва да чакам още една седмица или някои ще си свърши работата?

Поздрави, няма !
  • 15 отговора
    • Vencoto
      Vencoto
      Бронз
      Щом си писал на съпорта и те са ти казали това - значи можеш само да чакаш включване :) нали си пратил необходимото ????
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Моля те отново да пишеш на отдела за обслужване на клиенти. Понякога възникват проблеми с превода - например регистрацията в покер залата не е била завършена или нашият бонус код не е бил въведен.

Колегите ще могат да те посъветват на какво се дължи забавянето.

Поздрави,
      Надя
    • frslaw
      frslaw
      Бронз
      А проблем ли е ако не съм качил моя снимка с лице до личната си карта, защото чак сега прочетох, че трябва или не е 100% наложително?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от frslaw
      А проблем ли е ако не съм качил моя снимка с лице до личната си карта, защото чак сега прочетох, че трябва или не е 100% наложително?
      Най-вероятно ще е проблем, ако си изпратил всички други документи, а си пропуснал този. Но съпорта ще ти пише в началото на следващата седмица най-вероятно.

Поддържай връзка с тях и няма да имаш проблеми. ;) Само имай предвид почивните дни и ще трябва да изчакаш малко.
      Успех!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от frslaw
      Здравей,

Не е проблем, защото винаги можеш да качиш снимката допълнително. За съжаление това е задължително условие и колегите ще ти поискат такава рано или късно.

Затова ти препоръчвам да качиш снимката възможно най-скоро, за да избегнеш забавяния.

Поздрави,
      Надя
    • Petranka74
      Petranka74
      Бронз
      А аз защо не съм получила съощение че трябва да пратя документи ?
    • frslaw
      frslaw
      Бронз
      Аз също не получих, никой нищо не ми прати и чак след няколко дена разбрах, че трябва да пращам. :)
    • Petranka74
      Petranka74
      Бронз
      Поличила съм това

Hello Petranka74,

Unfortunately, PokerStars denied the transfer of the free $50 starting capital into your account. We are not able to achieve much in such a situation, as the final decision rests with PokerStars.

However, you can certainly register at another of our poker rooms and receive the free $50 starting capital there. A list of available poker rooms, along with instructions on how to create an account, can be found here:

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Simply download the poker software of your choice and follow the instructions on how to register a player account.

Once registered, please reply to this ticket with the name of the poker room and your username with them. I will then transfer your free $50 starting capital.

Kind regards,
      Екипът за трансфер на PokerStrategy.com

Ps. Should you need help at any stage, or have any questions, please don't hesitate to contact us. My colleagues and I would be happy to assist you further.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Petranka74
      Поличила съм това

Hello Petranka74,

Unfortunately, PokerStars denied the transfer of the free $50 starting capital into your account. We are not able to achieve much in such a situation, as the final decision rests with PokerStars.

However, you can certainly register at another of our poker rooms and receive the free $50 starting capital there. A list of available poker rooms, along with instructions on how to create an account, can be found here:

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Simply download the poker software of your choice and follow the instructions on how to register a player account.

Once registered, please reply to this ticket with the name of the poker room and your username with them. I will then transfer your free $50 starting capital.

Kind regards,
      Екипът за трансфер на PokerStrategy.com

Ps. Should you need help at any stage, or have any questions, please don't hesitate to contact us. My colleagues and I would be happy to assist you further.
      Pokerstars са отказали трансфера, трябва да си избереш друга зала, в която да си получиш бонуса.

P.s. Препоръчвам ти Еверест от списъка за този месец... Добър е за начинаещи и печеливш на ниските лимите.
    • Petranka74
      Petranka74
      Бронз
      Вече пробвах с full tilt :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Petranka74,

Разполагаме с отдел за обслужване на клиенти, който може да ти помогне, ако имаш въпроси. Форумът не работи с потребителски сметки и техните данни.

Надявам се всичко се е оправило и ще получиш бонуса си във Full Tilt. Ако имаш въпроси за сметката си, моля пиши на отдела за обслужване на клиенти.

Поздрави,
      Деси
    • frslaw
      frslaw
      Бронз
      А при положение, че още не съм получил бонуса си в bet365 заради забавянето на проверката на самоличността, мога ли след като пратя всички снимки да избера друга зала примерно fulltilt?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей frslaw,

Моля да се свържеш с отдела ни за обслужване на клиенти. Колегите ще могат да те посъветват, но не мисля, че ще е възможно. Все пак се консултирай за сметката си.

Поздрави,
      Деси
    • frslaw
      frslaw
      Бронз
      А защо отдела за обслужване на клиенти цял ден не ми отговаря?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Колегите обикновено отговарят в рамките на 24 часа (освен по време на почивните дни, когато времето за отговор е по-дълго).

Моля те да изчакаш техния отговор.

Поздрави,
      Надя