Относно браузър

• limon4e1
      limon4e1
      Злато
      Здравейте!Бях чела в някоя от темите,че с Опера може да се зареждат страниците от покер сайтовете,а при мен нещо не се получава.Някаква настройка ли трябва,понеже като вляза в каса на моите промоции не ми зарежда нищо,а искам да се възползвам от тях.
  • 7 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей limon4e1,

Това е "off-road mode" на Оpera, но за съжаление тъй като не използвам този браузър не знам от къде точно се включва. Надявам се някой от колегите да помогне.

Поздрави,
      achko
    • Korl3on4o
      Korl3on4o
      Бронз
      също така може да напишеш tor browser в гугъл ще ти излезе от къде да си го свалиш от него може да влизаш навсякъде
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей limon4e1,

Опцията се намира ето тук:

Изображение:

До колкото разбирам обаче, ти искаш да отвориш страницата, след като се намираш в софтуера на покер залата.

Тогава имай предвид, че според зависи от това коя зала е - може на нея да е зададено да отваря винаги Internet Explorer и тогава това няма да помогне.

Можеш да опиташ да направиш Opera твоят браузър "по подразбиране" (default web browser), но също така не е сигурно, че ще се получи.

Също така самият браузър има ограничени възможности, според оператора, който ползваш или страницата, която опитваш да отвориш.

За това ти препоръчвам да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на покер залата, за да ги запиташ за подробности относно промоция или дали могат да те запишат те, ако това е целта.

Също така - ако самият софтуер отвара страницата в Internet Explorer по подразбиране, можеш да опиташ да копираш страницата и да я отвориш с Opera. :)

Поздрави,
      Александър
    • limon4e1
      limon4e1
      Злато
      Пробвах с tor browser,но ми зарежда единствено като съм извън софтуера на залата,като вляза в каса/моите промоции не зарежда,с Опера същото.Това off-road mode не го намерих,явно моята версия е по-стара,но ще дръпна последната да пробвам,ако и тогава не става вече ще пиша на отдела за обслужване на клиенти,ако могат да ми помогнат,че така изтървам доста промоцийки.Благодаря на всички за помощта.
    • yavval
      yavval
      Начален
      Здравейте, определено компютрите на са ми стихията. искам да попитам с тор браузера как се осъществява контакт,т.е как ти избира ИП и дали е опасен. интересувам се най-вече заради спортни сайтове. отваря ми ги, но дали е безопасно? ще съм благодарен,ако някой поясни
    • Korl3on4o
      Korl3on4o
      Бронз
      единственото нещо което е безопасно за да отваряш сайтове е платения впн
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей limon4e1,

Причината е, че когато си в клиента на залата - той си използва Internet Explorer като браузър и след като нямаш достъп чрез този браузър - съответно имаш и проблема със зареждането на страницата.

Когато отваряш извън софтуера - ти използваш различен от неговия браузър и съответно нямаш същия проблем.

Поздрави,
      Александър