donakment 3+R

• comodus14
      comodus14
      Бронз
      Людма здрасти. Пича е мегалодонк.

Pacific No-Limit Hold'em Tournament, 8,000/16,000 Blinds (3 handed) - Pacific Converter Tool from http://flopturnriver.com

BB (t212,056)
      Hero (Button) (t717,110)
      SB (t640,834)

Hero's M: 29.88

Preflop: Hero is Button with J, Q
      Hero raises t32,000, SB calls t24,000, 1 fold

Flop: (t80,000) J, 7, K (2 players)
      SB checks, Hero checks

Turn: (t80,000) J (2 players)
      SB checks, Hero bets t42,400, SB calls t42,400

River: (t164,800) 10 (2 players)
      SB bets t564,834, Hero folds

Total pot: t164,800

Results below:

SB didn't show

Не му сибетвам понеже рейзваше 4 х, бетваше 2 пъти пота и т.н на търна бетвам за стойност и ривъра ме хвърли в джаза. Тоя бет, според мен повече пъти е монстър :fuuu: Според мен има фул тука :)
  • 3 отговора
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей Пешо,

Префлоп:

Ок.

Флоп:

Срещу такъв играч мисля, че е най-стандартно да чекнем и да бъдем готови да му колнем две улици на повечето бордове. Определено, ако бетнем тук и, както ти казваш, ни направи някакъв 4х рейз ще ни стане доста тъпо.

Търн:

Доста добра карта и бет за стойност е добре. Може дори и по-голям срещу такъв играч, защото той, ако е закачил нещо, предполагам, че не го фолдва никога.

Ривър:

Wtf? :facepalm:

Тая карта определено не е от най-добрите, защото подобрява някои дупчаци.

Доста близък спот заради описания играч, но според мен фолд-а тук е най-доброто решение. Просто на тоя етап и мисля, че ръката ни е bluff-catcher, защото не съм сигурен дали ще играе така ръка като J8 или по-слаби Jx. Все си мисля, че ако е имал такива Jx различни от KJ/J7, щеше да ги бетне, или чек/рейзне на търна.

Проблема тук е, че, ако колнем и не сме прави, отпадаме трети, което, на фона на играчите, няма как да е яко и аз лично съм за тайт фолд, защото според мен ще намерим доста по-добри спотове да го стакнем този индивид.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      :s_cry:
      Най тилтващото е , че тоя късия ме съкна предфиналната с 69, после след тая ръка се удвои 2 пъти от донка и станахме с равни стакове. После донка ми бутна префлоп А9 25 Бб аз колнах с дами и си удари. И след това безсмъртния го обърна и донка си остана 2-ри и полудях от яд :facepalm: :facepalm: :facepalm: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu:
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      Много интересна ръка харесва ми. От 2 до 3то голяма ли е разликата ?
      Според мен ръцете които е възможно да има и си назад са Q9s и КJ. Като за КJ е много странно защо дори не мин 3 бетва на търна и затова мисля ,че по трудно да е с KJ, а и ако е по агресивен префлоп можеше да 3бетне. 77 и ТТ да е играл за сет на този етап може, но пак мисля ,че префлоп щеше да е по активен. Ако си го усетил, че си назад според мен е от Q9. Лично аз на такъв мегадонк както казваш бих му ги набил мислят си ,че като бутнат ол ин и другите ги е страх и няма да платят супер абсурдно изглежда да набие 500к+ в 160к пот, точно стил донк с 9Т / QT.