50$

• NikolayGanev
      NikolayGanev
      Бронз
      Здравейте искам да попитам и вас казаха ми първо че не преминавам теста за самоличност и в маила ми получавам това

Dear user,
      Thank you for assisting us with our security procedure.
      In addition to documents already received we do ask that you forward to
      us a photo of your identity document next to your face.
      All photos have to be sharp, full colour and clearly
      recognisable/legible in order to assure a speedy process and prompt
      transfer of the starting capital.
      After being viewed, all photos will be deleted permanently and not used
      for any other reasons.
      Please send your email with the attached photos to
      security@pokerstrategy.com
      Once we have received this document we can complete the verification
      process.
      Thank you for your understanding and co-operation.
      Best regards,
      PokerStrategy.com

Значи са ми преразгледали случая и ще го получа след като видят новите снимки?
  • 13 отговора
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей,

Отговорът, който си получил, гласи че е необходимо да изпратиш цветна снимка, на която държиш документ за самоличност до лицето си. Предполагам, че става въпрос за същия документ за самоличност, който вече си пратил. Също така те уверяват, че това е за да приключи процеса по удостоверяване на самоличността ти, след което снимката ще бъде изтрита и няма да бъде използвана за други цели. Ако имаш други въпроси, не се колебай да пишеш на отдела за обслужване на клиенти.

Поздрави,
      yolov
    • NikolayGanev
      NikolayGanev
      Бронз
      но това значи ли сащо че ще си получа сащо капитала?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от NikolayGanev
      но това значи ли сащо че ще си получа сащо капитала?
      Да. След като изпратиш документите за самоличност, както е описано. После следва проверка и до няколко дни ще ти преведат парите, ако всичко е наред.
    • NikolayGanev
      NikolayGanev
      Бронз
      Не въпросьт ми е там че пьрво ми писаха че няма да получа капитала заради причиини които немогат да разкрият и несам преминал теста за самоличността пак после получавам емаил да пратя още снимки значи се пак още имам шанс да го получа този капитал?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Значи, ти най-вероятно си изпратил някакви документи, но не всички, които са ти поискали.
      В това писмо, което си цитирал ти искат снимка с личната карта до лицето ти. Явно това си забравил да изпратиш.
    • NikolayGanev
      NikolayGanev
      Бронз
      Ами тва питам щото преди да им пратят емаила като вляза тука в саита пише на начало
      За съжаление не премина проверката на самоличността
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от NikolayGanev
      Ами тва питам щото преди да им пратят емаила като вляза тука в саита пише на начало
      За съжаление не премина проверката на самоличността
      Ами именно, не си изпратил всичко, затова не си го преминал. Гледай да е ясна снимката, препоръчително е с над 2мп фотоапарат (да не е с телефон с лоша камера). Обаче обърни внимание, че сега като изпратиш снимките, следват 2 дни почивка и след това в работно време ще разгледат снимките.
    • NikolayGanev
      NikolayGanev
      Бронз
      Добре няма проблем пратих снимка с апарат 10мп
    • yolov
      yolov
      Бронз
      @NikolayGanev,

Надявам се всичко да мине успешно.
      Все пак имай предвид, че отговор вероятно ще получиш след почивните дни в началото на следващата седмица.

Поздрави,
      yolov
    • JamesTudeski
      JamesTudeski
      Бронз
      Попринцип повечето хора направо ги режат като пропуснат да я изпратят тая снимка, така че ако се пак ги получиш $50-те се чувствай късметлия. :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ JamesTudeski,

Предлагам да не коментираме процедури, които касаят отдела за сигурност. На всеки може да се случи да пропусне да прикачи една снимка. Не смятам, че такова крайно заключение има нещо общо с реалността.

Поздрави,
      Деси
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Здравейте!
      Вчера се присъединих към сайта, минах теста (е, от втория път, ако трябва да съм честен) и реших да бутна тез 50$ в bet365. Избрах тази къща, щото имах рег. във Фул Тилт и в Покер Старс, а не ми се триеха. Дали съм избрал правилната къща, ще се види скоро :)
      Чуденето ми е - днес не виждам да има превод, нямам и никакви съобщения от администрацията, а уж направих всичко както си трябва. Май трябва да изчакам още, или?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Kostadin86,

Здравей и добре дошъл!

Можеш да се консултираш относно сметката си с отдела ни за обслужване на клиенти. Във форума не работим със сметки. Бонусът не се превежда моментално по сметката.

Поздрави,
      Деси