неразбирам

• Jejolina
      Jejolina
      Бронз
      Здравеите,преди време бях достигнала следващия по големина статус,но с времето ми е отнет.Не намирам логика в това след като ведна сум имала доступ до статии и видеа,за да понауча нешто и да избегна допусканите от мен грешки,от суппорт-а ми отговориха че трябва отново да трупам СП.Това значи да си хварля пак парите в някоя зала,правеики сущите грешки,само за
      щото не сам имала време да се вазползвам от следващите статии и видеа.Ще ми обясни ли някои,в чии интерес е това?
  • 3 отговора
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Такива са правилата, за да те стимулират да играеш :

Изчисляването на тези StrategyPoints, които определят статуса ти в PokerStrategy.com, става по следния начин:

* Взимаме предвид твоите StrategyPoints от последните 42 дни
      * Търсим период от поредни 28 дни, в който си събрал най-много StrategyPoints
      * Броят StrategyPoints от този период определя статуса ти

Това означава, че ако получиш по-висок статус, ще го запазиш при всички положения поне за следващите 2 седмици.

Твоите StrategyPoints се обновяват автоматично всеки ден. Възможни са малки изключения, в зависимост от това колко бързо ще получим информацията от твоята покер зала.
    • Skyscrapers
      Skyscrapers
      Бронз
      Ще ми обясни ли някои,в чии интерес е това?

В интерес на залите и на покерстратеджи... и те имат служители, които трябва да взимат заплати имат собственици които трябва да прибират печалби... абе много хора са
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Jejolina,

Нашата цел е да помагаме на всички да развиват покер уменията си и да стават най-добрите играчи на света.

Ако не играеш активно, дори и видеоматериалите със статус Диамант няма да ти донесат нищо. В покера трябват търпение и дисциплина, но и много постоянство. А ако имаш постоянството и играеш редовно, ще си осигуряваш достъп до материали за напреднали.

Имай предвид, че нивата на нашите учебни материали са съобразени и с лимитите за игра. Ако в момента си Бронз, това означава, че ако играеш покер, то играеш на ниски лимити. В такъв случай не е добре да гледаш видеоматериали или да четеш статии с по-висок статус, защото това може да повлияе на играта ти по негативен начин. С изкачването на лимитите играта се променя, затова стратегиите за напреднали не са приложими на ниските лимити.

Поздрави,
      Надя