Проблем нямам бонус

• vanko1111
      vanko1111
      Начален
      Здравейте преди около 1 година се регистрирах в покерстратеги , минах теста избрах зала за получаване на бонуса фулл тилт , но бонус няма...
      от приятели научих , че на някой хора искали да се изпрати лична карта , но на мен не беше искано за всеки случай преснимах личната ми карта и ви я пратих , но пари не получих сега видях , че има форум и ви пиша с цял съдействие други мой приятели ги попитах стъпка по стъпка какво се прави прочетох из сайта ви всичко съм направил правилно регистриран съм с код в фулл тилт PS150 в сайта съм го въвел всичко е точно......
      Като се логна в ПокерСтратеги ми пише

Поздравления - $50 са твои.
      След кратка проверка от нашия отдел за обслужване на клиенти, ти ще получиш своите $50 на покер сметката си. В зависимост от покер залата, преводът може да отнеме до 2 работни дни.

Моля те, провери имейла си

Моля те проверявай входящата кутия на имейла си от време на време, защото може да ти поискаме да потвърдиш самоличността си и регистрираната информация, като ни изпратиш документи.

Също така, ако има проблеми с превода на твоя капитал, напр. защото има печатна грешка в потребителската ти сметка, ние ще те информираме веднага по имейл.

Докато твоите $50 пристигнат...

Трансферът на твоите $50 в покер сметката ти може да отнеме известно време. Това не означава, че трябва да скучаеш докато очакваш началния ти капитал. Ти вече имаш достъп до голяма част от съдържанието и ресурсите на PokerStrategy.com
  • 4 отговора
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Незнам кога са ти го пратили това съобщение, но ако не играеш определено време ПокерСтратеджи си вземат бонуса.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей vanko1111,

Възможно е да е имало проблем със самия превод (да е отказан от покер залата и т.н.), затова ти препоръчвам да пишеш на отдела за обслужване на клиенти.

Те след почивните дни ще погледнат каква е ситуацията и ще ти отговорят какво трябва сега да се направи, за да получиш своите $50.

Поздрави,
      Надя
    • vanko1111
      vanko1111
      Начален
      Здравейте понеже съм много зле с Englisha може ли да попитам дали може вие да ми помогнете някак си или по добре да оставя ситуацията така..... по горе описах какво е станало
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Можеш да пишеш на колегите от отдела за обслужване на клиенти и на български език.

Поздрави,
      Надя