Въпрос

• NikolayGanev
      NikolayGanev
      Бронз
      Искам да попитам ако депозирам с Visa electron всичко ли си излиза на фактура в банката? че са депозирани примерно 10$ онлаин и ако депозирам 10 с бонус кода колко ще полу4а бонус?
  • 12 отговора
    • NikolayGanev
      NikolayGanev
      Бронз
      Някои може ли да ми отг?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Аз мога да ти отговоря единствено, че май няма зала, в която да депозираш 10$. Минимумите започват от 20$+, като за повечето зали минимум е 50$.
      А и не чакаш ли началния си капитал все още?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей NikolayGanev,

Трябва да попиташ покер залата как точно ще излезе плащането на банковото ти извлечение. Информацията, която е там, зависи от системата на покер залата. Те ще ти кажат и какъв е минималният депозит.

Освен това трябва да ни кажеш за коя покер зала става дума, за да можем да ти кажем какъв бонус можеш да получиш.

Поздрави,
      Надя
    • mainacity
      mainacity
      Бронз
      Можеш да си депозираш 10$ в еверест примерно , там ще имаш възможност да чистиш бонус за 300$ . Мисля че в еуропокер също може 10$ за покерстарс също минимума е толкова . бет365 в тези съм играл и помня че 10$ пишеше . Относно визата моята е от ДСК и на извлечението което идва всеки месец си пише точно колко си депозирал и къде поне за бвин и бет365 е така . За покер специялно маи най-добре е moneybookers . Дано да съм ти помогнал поне малко ;)
    • NikolayGanev
      NikolayGanev
      Бронз
      Ами какъв е бонуса в покерстарс да аз там чакам все още началният капитал и като го получа пречи ли да депозирам и над него и да си играя с парите?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от NikolayGanev
      Ами какъв е бонуса в покерстарс да аз там чакам все още началният капитал и като го получа пречи ли да депозирам и над него и да си играя с парите?
      Винаги можеш да си добавиш и твои средства, разбира се.
    • NikolayGanev
      NikolayGanev
      Бронз
      Ако депозирам 20$ в покерстарс от бонуса колко ще полу4а + 20те
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Ако депозирам 20$ в покерстарс от бонуса колко ще полу4а + 20те
      Бонуса ти е гарантирана цифра - 50$. Колкото депозираш ще са ти в плюс на тези 50.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей NikolayGanev,

На тази страница ще намериш всичката информация, която ти е необходима за началния капитал. Можеш да се възползваш и от депозитен бонус, но точките, които акумулираш ще отивам само към първия, които си активирал, а не към двата едновременно. Парите, които депозираш, ще са в сметката ти и ще можеш да отнесеш на масите своите $50+депозит сумата.

Поздрави,
      Деси
    • NikolayGanev
      NikolayGanev
      Бронз
      В петак пратих новите снимки дето държа и личната карта и минаха 3 дена и още нишо писах на отдела за обслужване на клиенти и нищо някои знае ли защо така става
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      В петак пратих новите снимки дето държа и личната карта и минаха 3 дена и още нишо писах на отдела за обслужване на клиенти и нищо някои знае ли защо така става
      Николай, виж сега, вместо да си губиш времето да питаш във форума, питай отделът за обслужване. ;) Ще ти спести много време и чакане. Те са супер учтиви и винаги могат да ти помогнат. Не знам защо те е страх да им пишеш. Тук във форума, хората не се занимават с тези неща.
      Успех!

П.с. Пращайки ги в петък, не са минали 3 дни, защото събота и неделя са почивни.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей NikolayGanev,

В Гибралтар сега са три почивни дни, защото днес е празник и екипите са в намален състав. Моля за малко търпение. Сигурна съм, че скоро ще получиш отговор.

Поздрави,
      Деси