Проблем

• Valeri1965
      Valeri1965
      Бронз
      Значи проблема ми е следния играхме в една зала няма да я споменавам нали коя е понеже не е партниор на стратеги с един мои приятел.И понеже няма опция за трансфер от акаунт на акаунт на пари исках да му захраня сметката с някои друг лев тои имаше пари вътре и 2мата сме си депозирали но му трябваше по сериозна банка седнахме на една маса изиграхме 5 6 раце хварлих му едни 200 еуро и ни блокираха акаунтите и на 2мата заради чип думпинг.Обясних им на съпортите за кво иде реч но те си даржат на тяхното че акаунтите са затворени и нашите пари явно няма да ги видим.А в 2та акаунта има някаде кам 1500 евро което са си доста пари.Може ли да се направи нещо по въпроса при тази ситуация.Междудругото искаха документи пратихме им снимки на лични карти банкови извлечения абе 1 тон документи и не не става.Ако някои може да ме посъветва кво да напрая да казва се пак има 3000 лева в тия акаунти не мисля да им ги давам е така без бои
  • 1 отговор
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Valeri1965,

Правилата на залите са ясни и не трябва да се нарушават под какъвто и да е предлог.

В случая няма какво да направите, освен пълно съдействие на залата и внимателно и детайлно обяснение, че действията ви не са целели да нарушавате правилата на залите или да играете срещу други играчи.

В случай че сте го правили на хедс-ъп маса, ще сте в една идея по-благоприятна ситуация, но ако е било на маси с други играчи е доста вероятно положението ви да е усложнено.

Както казах - съдействайте максимално на отдела за обслужване на клиенти на залата, тъй като явно сте нарушили нейните правила.

За в бъдеще е добре, ако не сте сигурни за нещо, да се допитвате предварително с отдела за обслужване на клиенти или поне тук, във форума ни. Когато залата не предлага опция за прехвърляне на пари между играчи - тя си има своите причини за това.

Всякакви подобни прехвърляния на пари са доста сериозен сигнал за проблеми със сигурността на сметката на играча, от който се теглят такива, за това е напълно нормално да бъдат блокирани, докато не се установи дали той е на ясно със случващото се или сметката му е била открадната.

Поздрави,
      Александър