Забавяне на 50 $

• moirad
      moirad
      Бронз
      Значи искам да попитам възможно ли е забавяне на получаването на безплатните 50 $ , защото вече повече от 48 часа минаха и не съм получила нищо. Да не би заради почивните дни да се получава забавяне, защото изпратих снимки на лична карта в петък. Ако някой знае нещо по въпроса , моля да каже или да ми каже къде да питам. Мерси предварително.
  • 6 отговора
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      До вторник ако всичко е на ред ще ги имаш ;)
    • dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      И при мен се бавеха
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Възможно е забавяне събота и неделя хората почиват!
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от moirad
      Ако някой знае нещо по въпроса , моля да каже или да ми каже къде да питам. Мерси предварително.
      Случва се да се забавят. Ако искаш да питаш някой - отделът за обслужване на клиенти.
      Но като гледам статуса ти, изглежда вече си получил/а парите. :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от moirad
      Значи искам да попитам възможно ли е забавяне на получаването на безплатните 50 $ , защото вече повече от 48 часа минаха и не съм получила нищо. Да не би заради почивните дни да се получава забавяне, защото изпратих снимки на лична карта в петък. Ако някой знае нещо по въпроса , моля да каже или да ми каже къде да питам. Мерси предварително.
      Здравей,

Понякога са възможно забавяния поради различни причини - например заради покер залата.

Моля те да изчакаш до понеделник, и ако още не си получил парите, да пишеш на отдела за обслужване на клиенти.

Но все пак провери - щом вече си със статус Бронз, парите трябва да са пристигнали на покер сметката ти.

Поздрави,
      Надя
    • Petranka74
      Petranka74
      Бронз
      И аз съм така ще видим дали ще дойдат :)