1.10$ - Kk

• jivko64
      jivko64
      Бронз
      PokerStars No-Limit Hold'em, 1.1 Tournament, 125/250 Blinds 30 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

UTG+1 (t290)
      MP1 (t5,437)
      MP2 (t14,773)
      Hero (MP3) (t15,829)
      CO (t4,017)
      Button (t26,875)
      SB (t5,375)
      BB (t17,113)
      UTG (t14,594)

Hero's M: 24.54

Preflop: Hero is MP3 with K, K
      UTG calls t250, 2 folds, MP2 raises to t500, Hero raises to t1,250, 5 folds, MP2 calls t750

Flop: (t3,395) 2, 6, 6 (2 players)
      MP2 checks, Hero bets t2,250, 1 fold

Total pot: t3,395

Results below:

Hero had K, K.
      Outcome: t3,395 returned to Hero

Миналата рака го бях 3бетнал вече веднъж и ми фолдна и се зачудих този път дали да не вляза алл-ин като рибка и тои да са прави на герой да ме плати , но реших пак да 3бетна и на флопа вече се опитах да изглежда като кражба но той не се заяде . Та имаше ли начин да зема повече чипове тук. може би само лимп префлоп и да го оставя да залага на всички улици и накрая рейз ?
  • 4 отговора
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      Ол ин мн рядко ще ти плати. 3 бет може и до 1500. Флопа е мега сух и може дори да чекнеш бихайнд в позиция. И на търна ако той заложи рейз за стойност, ако не ти залагаш .
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      Префлоп стаковете са големи за пуш и ще му е трудно да се престраши да те колне. Размера на 3бета е добър.
      Постфлоп не бих рейзвал повече от 1700 на този борд, а ако играча е агресивен може и да чекнеш.
      Хубаво е да даваш инфо за противника за по-точен анализ.
      Успех :)
    • VenciLo
      VenciLo
      Бронз
      Здравейте!
      Бих изиграл ръката по следния начин.

Префлоп мисля, че залога е ОК. All in префлоп не ми харесва(мисля че опонента ще фолдва доста чест)

Флоп
      Сух борд на който опонента най-вероятни няма да е ударил. Аз бих check-нал за да дам на опонента карта.
      Ако той има чифтове 33-55, 77-QQ, и на търн излезне ниска карта може да помисли че е напред и да заложи.
      Ако има А9+, КJ+, и на търна излезне цветна карта, може да помисли че е топ пеар и добър кикър и отново да заложи.

Ако ще залагам на флопа, бих заложил не повече от 1500чипа. Така може би ще задържа голяма часто от рейнджа му с който е рейзнал префлоп.

Може би най-неудобната карта за нас на търна е "А". На всяка друга карта бих залагал.

Поздрави!
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравейте,

Префлоп според мен е най-грешно да влезем all-in, защото с тези стакове не очаквам често да ни плати.

Мисля, че 3бет е добре. Големината ти е ок.

На тоя флоп определено по-малък бет. Бих бетнал около 1350-1400 максимум.

От време на време можем и да чекваме бихайнд срещу някои играчи, които фолдват супер често на сбет, но като цяло стандартно ми е да направя малък бет. С тоя голям бет не очаквам играча да продължи често в ръката освен, ако няма някакъв чифт.