3,5$ fifty50 AK vs reg

• hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      PokerStars No-Limit Hold'em, 3.5 Tournament, 50/100 Blinds 10 Ante (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php

Button (t1,795)
      Hero (SB) (t1,360)
      BB (t4,430)
      UTG (t1,315)
      UTG+1 (t1,405)
      MP1 (t1,940)
      MP2 (t1,490)
      CO (t1,265)

Hero's M: 5.91

Preflop: Hero is SB with K, A
      2 folds, MP1 raises to t200, 3 folds, Hero calls t150, 1 fold

Flop: (t580) A, 4, 4 (2 players)
      Hero checks, MP1 checks

Turn: (t580) K (2 players)
      Hero checks, MP1 bets t300, Hero calls t300

River: (t1,180) Q (2 players)
      Hero bets t400, MP1 raises to t900, Hero calls t450 (All-In)

Total pot: t2,880

Results below:

Hero had K, A (two pair, Aces and Kings).
      MP1 had K, K (full house, Kings over fours).
      Outcome: MP1 won t2,880

този е добър регулар който рейзва стандартно 2ББ и само премиум ръце. Срещу някой който непознавам пушвам, но тук избрах кол. Удрям много добре на флопа и реших ,че ще сбетне, за да го пушна. Когато дойде търна реших чек/кол и на ривара да го вкарам. донка на ривара не трябваше да го правя може да има QQ KK който са му в ренджа.
  • 2 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей hrstoilkov ,

Префлоп:

Aко е такъв нит лошия то можем да си фондем директно. Не ми харесва да колваме и да играем извън позиция пост флоп. Ако е нит, фолд, ако краде от време на време то пуш.

Флоп:

Чек/кол. Борда е много сух. Няма смисъл да рейзваме.

Търн:

Бет. Няма смисъл да слоуплейваме. Ако има АА или КК няма какво да направим. Топ два на този сух борд ги стакваме. След като чекваш предпочитам да пушнем. Стака ни е много малък, а няма да можем да го вкараме на ривър тъй като лошия често ще чеква отзад по-слабо асо.

Ривър:

Единствената по-слаба ръка, която ще колва пуш е AQo ,затова малкия донк бет ми харесва. Вече и дами ни бият, което е много неприятно. След като чеква флопа не рядко ще има дами или попове.
      След като лошия пушва се в много кофти спот. Получаваме прекалено добри одс за да фолднем все пак. Бет/кол е ОК. Ако бяхме по-дълбоки можем да бет/фолднем.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      Има си добри регове за формата, които правят много обем и играят много зашито. Срещу тях АК мисля, че ми е най-слабата ръка в ренджа за игра. Като цяло съм си отбелязал сериозните регове и рибите и така определено е по-лесно :)