Лична карта

• krasimirblajev
      krasimirblajev
      Бронз
      Здравеите получих писмо че трябва да изпратя личната си карта та въпроса ми е как може да сам сигурен че няма да има злоупотреба с личните ми данни,неможе ли да се прати само номера на личната карта и егн.И още един въпрос защо на някои хора се изисква лична карта,а на други не имам познати на които не се е изисквало даже може да ви кажа и кои са те.
  • 8 отговора
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Мне за съжаление трябва снимка и ако искаш пробваи със закрити последни цифри на ЕГН и Номера.
      Няма как да си сигурен ако искаш сигурност направи депозит.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от sttoil
      Мне за съжаление трябва снимка и ако искаш пробваи със закрити последни цифри на ЕГН и Номера.
      Няма как да си сигурен ако искаш сигурност направи депозит.
      Може да закрие само подписа... Иначе няма да мине проверката.
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      подписа и номера на картата аз лично си скрих само номера на картата
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей krasimirblajev,

По последни изисквания на отдела за сигурност, можеш да закриеш само подписа си. Не се изисква на всички, защото е на произволен принцип и не е задължително всеки да си изпрати личната карта - това отново по последни изисквания.

Можеш да разгледаш форума. Тук всеки пише за своите преживявания. Запознай се и с политиката ни за конфиденциалност. Поради правни съображение е на анг. език.

Поздрави,
      Деси
    • Kopy88
      Kopy88
      Бронз
      След като малко се забавих с пращането на снимка на личната си карта ми изпратиха писмо в което пишеше:
      "За съжаление снимките, които си ни изпратил/а, не бяха достатъчни. Молим те да ни изпратиш допълнителна снимка, на която държиш личната си карта в ръка близо до лицето си, за да сме сигурни, че при регистрацията си използвал истинското си име."
      Трябва ли на тази снимка да си личат добре имената и номерата на личната карта или само трябва да си личи снимката на личната карта (нали вече има снимки от близо на личната карта). Питам защото телефона ми е със слаба камера и се съмнявам да излезне снимката много добре
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Kopy88,

Мисля, че ще е добре да се вижда някаква информация от тази трета снимка, за да може да се свърже с другите копия. Ако едва се вижда, рискуваш пак да ти поискат. Сам реши дали третата ти снимка ще бъде достоверна.

Поздрави,
      Деси
    • respective88
      respective88
      Начален
      az imam sashtiq problem.... iskat snimki da mi potvardqt godiniti i adresa i im pra6tam snimka s neobhodimata informaciq a izlishnata za tqh e skrivam... i izliza 4e iskat cqlata informaciq... pri polojenie 4e se vijda mn to4no i qsno data na rajdane i adres.......... mislq 4e ne sa mnogo pravi ....... i mi namirisva na gnila rabota.........
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от respective88
      az imam sashtiq problem.... iskat snimki da mi potvardqt godiniti i adresa i im pra6tam snimka s neobhodimata informaciq a izlishnata za tqh e skrivam... i izliza 4e iskat cqlata informaciq... pri polojenie 4e se vijda mn to4no i qsno data na rajdane i adres.......... mislq 4e ne sa mnogo pravi ....... i mi namirisva na gnila rabota.........
      Здравей respective88,

Моля те да пишеш на кирилица в нашия форум, както сме помолили в нашите форумни правила.

Нормално е да ти поискат нови снимки, ако изпратените от теб не са били достатъчно четливи.

Можеш да бъдеш сигурен, че личните ти данни ще бъдат третирани напълно конфиденциално, ще бъдат използвани само в рамките на кратката проверка на самоличността и след това ще бъдат изтрити.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

Поздрави,
      Надя