Тренировка

• dennypokera
      dennypokera
      Бронз
      Здравейте, бих искал да помоля всички от ПокерСтратеджи, да правите всяка седмица поне по една тренировка на живо (като тази тая вечер с darkonebg) . Бих желал играта по време на тренировката да е на къси маси (6-макс), а нивата да са от 10НЛ до 50НЛ по ваше желание. :f_biggrin:

Надявам се някои съфорумници ме подкрепят и в най-скоро време това да стане реалност. :f_love:
  • 10 отговора
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Гласувам За !
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Както сам се досещаш треньорите не им е само това работата.
      Целта с тренировките е добра и може да се прави дори и без треньора - sweat session. Вече сме правили няколко и всички останахме доволни. Просто постни тема във форума или следи кога ще правим и се включи.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Благодаря за проявения интерес. Следим вашата активност и нужди. Когато активността се учели, ще направим редовни тренировки. За сега моля да следите новините и форума, както и тази страница, за да не изпуснете следващата.

Поздрави,
      Деси
    • dennypokera
      dennypokera
      Бронз
      ами за това, всеки който иска да има редновни тренировки нека изрази подкрепа ;] :f_p:
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от kymupa
      Всъщност проблемите с редовните тренировки не идват от нас, а от недостатъчния трафик и несигурната заинтересованост и активно участие преди, по време на самата тренировка и след това.
      Смея да твърдя обаче, че в най-скоро време това ще се промени, както каза Деси следете новините и форума :f_biggrin:

Поздрави,
      darkonebg
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от PokerConsole
      Гласувам За !
      +1 :)
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Първоначално публикувано от kymupa
      Всъщност проблемите с редовните тренировки не идват от нас, а от недостатъчния трафик и несигурната заинтересованост и активно участие преди, по време на самата тренировка и след това.
      Смея да твърдя обаче, че в най-скоро време това ще се промени, както каза Деси следете новините и форума :f_biggrin:

Поздрави,
      darkonebg
      Предполагам това се отнася както за кеш така и за МТТ тренировките.
      Какво точно означава това с трафика? Колко човека се очаква да посетят една тренировка? Какво се очаква да се коментира след това, ръцете или самата тренировка?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Ами ако това ще увеличи трафика и аз съм ЗА редовните тренировки! :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      @pokerboby и всички останали

Трафик и заинтересованост означава -

Преди тренировката - подготвяте си едно листче с въпроси, събирате трудни ситуации и размишлявате за неща, върху които треньорът може да хвърли нова светлина. Всичко това се записва и се пита на тренировката.
      В случай, че тренировката е специална - то следите за теми на треньора и заявявате желанието за формат/ участие и т.н.

По време на тренировката - следите внимателно играта и дискутираните теми, критикувате градивно играта на треньора и го карате да аргументира отиграванията, които не разбирате. Също така гледате за сходни ситуации, които биха ви били трудни ("Какво би направил срещу рейз на търна в тази ситуация?", "Ами ако на флопът имаше много дроус"). Задавате въпросите и се включвате активно в дискусиите.

След тренировката - в този форум споделяте впечатленията си, както и желанията какво бихте желали да се промени / подобри за в бъдеще

Относно трафика в цифри - аз лично предпочитам да имам 10 участници, отколкото 30 зрители. Разликата е, че първите изпълняват горните стъпки и допринасят за една активна и полезна за всички тренировка, а вторите просто гледат "сеир" и от време на време задават някой офтопик въпрос от рода на "Какви медикаменти взимаш",
      "Какво пиеш преди сесия" и т.н.

Поздрави,
      darkonebg
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Благодаря за изчерпателния отговор.
      Това за въпросите ми е ясно. Аз обичам като имам питане да си го запиша в notepad и когато пускам ръка с подобен проблем или на тренировка да питам.

Все пак ще се радвам ако има повече трафик с мислещи хора и в следствие на това имаме по-чести включвания с Вас- треньорите. ;)