Бонус

• Ochkova
      Ochkova
      Начален
      Здравейте,
      Найстина се надявах ,че ще получа бонуса и ще мога да започна началното си ниво в покера .Найстина немога да разбера защо не го получих ,след като аз ви доказах самоличността си и преминах теста успешно ?

С уважение г-жа Очкова
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Ochkova,

Моля да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти. Ние не можем да даваме обяснения какви точно са нашите причини, именно защото са част от процедурата за сигурност.

Нямам какво повече да добавя, а и лична информация не се публикува във форума.

Поздрави,
      Деси
    • Ochkova
      Ochkova
      Начален
      "Привет Ochkova,

Съжалявам да разбера, че ти е било отказан началния капитал. Това решение се взима от колегите от отдела за сигурност и аз не разполагам с подробности около техните доводи и съответно не мога да ти дам повече информация.

Надявам се, че ще продължиш да вземаш активно участие в общността на PokerStrategy.com, както и да се възползваш от всички други предимства, които тя предлага.

Поздрави,
      Rumen "

Това ми беше написано и все още немога да разбера какъв е проблемът ,моля да ми бъде казано и съответно да го отсраним ,за да мога да си получа обещания от бонус,ако разбира се не е фалшиво всичко.

С уважение г-жа Очкова
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Ochkova,

Казвам се Десислава Попова и съм един от регионалните мениджъри за България в PokerStrategy.com. Бих искала официално да заявя, че информация относно откази на бонуса, никога не е била предоставяна на нашите потребители, нито ще бъде предоставена. Това не е лично отношение към теб, а е с цел да предпазим нашата система за сигурност. Не можем да обясним какво точно е причината и моля за разбиране.

Не сме отнели правото ти да се възползваш от нашия сайт, а сме отказали да дадем безплатни пари. Можеш да депозираш и ще бъдеш пълноправен член.

Моля да отбележа, че разполагаме с още 17 общности и сама можеш да се убедиш, че безплатният бонус бива даван на всички, които успешно преминават проверката за сигурност, която ние не можем да направим публично достояние, а причините вече са ясни.

Поздрави,
      Деси