The Hot 2.20$ [55]

• danielpetrov666
      danielpetrov666
      Бронз
      Здравей! Искам да кажеш дали съм се справил добре при анализ на диапазона в тази ситуация и дали след като имам тази информация играта ми на търна е добра или друга линия(да лийдна или да рейзна 5-10x) е за предпочитане.

Ръката:
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/4725259_5C346AB8B9

Това е информацията за опонентите:

Мойте разсъждения по време на игра:
      Единия ми опонент е LAG, а другия Loose Passive. Префлоп и двамата имат доста широк диапазон като изключвам по-силните ръце при пасивния 99-AA, AQ+, KQ.
      На флопа LAG чеква, следователно не е ударил нищо(дори и флъш дроу).
      На търна картата не променя нищо. След като агресивния направи някакъв странен донкбет, а пасивния фолдна бях почти сигурен, че съм на по-добрата ръка. В най-лошия случай противника ми има 2 overs и гът-шот, което му оставя около 10 аута. Реших да не му давам безплатна карта.
  • 1 отговор
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп е стандартно.

На флопа съм чек/фолд.

Търна според мен не е най неутралната карта, защото определено някой може да е чекнал 8х.

Въпреки това не мисля, че той бетва толкова малко с 8х, а дори и да го прави, то той ще си покаже.

Аз лично не ги правя тези рейзове, защото тук не постигаме нищо особено с него освен, да изгоним всички ръце, които така и така бием. Всичко по-добро ни колва. За да си защитим екуитито срещу оувър карти над нашия чифт е ок.

Ако ни колне/рейзне бих се предал.