Депозит

• deniraul
      deniraul
      Бронз
      Незнам дали и е мястото тук на тази тема но не намерих подобни...Вкарах си пари в картата "VISA "ELECTRON" " (CIBANK) и се опитах да направя депозит като за начало от 10, 15 $ но не стана ... Какъв може да е проблема ?

Това ми пише - Your bank/card issuer has declined this deposit. Please contact them for more information or try again later.

You can also use one of these alternative deposit options:
  • 9 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей deniraul,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Ангел и съм модератор тук.

В съобщението, което получаваш се казва да се свържеш с издателя на картата ти, тъй като той не позволява депозита. В твоя случай трябва да попиташ в CIBANK дали можеш да използваш картата си за подобен вид транзакции.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      achko
    • deniraul
      deniraul
      Бронз
      Здравей, още преди като си правих картата ми казаха че става за всякакви такива сайтове...Иначе знам какво пише! Значи няма друг начин в момента да направя депозит най-рано утре..?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

Ползвал ли си тази карта за депозит преди, възможно е въпреки казаното от служителите в банката, картата ти все пак да има активирана някаква защита и да не позволява депозити.. Също така в коя покер зала се опитваш да депозираш?

Поздрави,
      achko
    • deniraul
      deniraul
      Бронз
      Еми честно казано не съм я ползвал, PKR се казва залата!Ами аз мислех че заради самият вид на картата не става.В друга зала дали ще стане?И има ли друг начин за депозит...Благодаря ти : )
    • achko
      achko
      Бронз
      Когато депозираш в PKR те пита за типа на картата ти, пробвай да зададеш само VISA вместо Visa Electron.

Друг начин за депозит е чрез Skrill (Moneybookers), като обаче не е сигурно дали ще можеш да заредиш сметката си там през тази карта..

Поздрави,
      achko
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, deniraul

Мисля, че не е лошо да се свържеш с банката, защото и аз съм с "VISA "ELECTRON" на " (CIBANK) и нямам никакви проблеми с депозити/теглене в нито една зала, включително и PKR

Друг вариант е ако скоро си внесъл парите и още не са отразени и не можеш да се разполагаш с тях.Но тогава предполагам щеше да ти изпише, че нямаш достатъчна наличност.

п.п. Това което е казал achko преди мен също е вариант.

Поздрави
    • deniraul
      deniraul
      Бронз
      Пробвах го това "пробвай да зададеш само VISA вместо Visa Electron" още преди да пиша но не стана сега ще пробвам през "Skrill (Moneybookers)".Ако не стане ще звънна утре на банката...Благодаря ти : )
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      пиши в гугъл - converter после ако имаш онлайн банкиране виж колко пари точно имаш в картата и ги свери спрямо курса $ или евро и пробвай пак

може да не ти достигат стотинки,центове за транзакции
    • deniraul
      deniraul
      Бронз
      Значи към 3-30 на обяд ги вкарах ей така 30 лв да мога да си играя от време на време...И се опитвам да депозирам 15 $ като не стана пробвах с 10 $ не мисля че не ми достигат..Другото което е вчера пробвах да направя депозит когато незнаех дали имам пари в картата (всъщност се оказа че съм нямал..) и ми изписа същото..И явно утре ще звънна на банката ( защото сега никой не ми вдига.. ) и ще видим защо така .. Благодаря ви : )