Бонуси и рейк

• deniraul
      deniraul
      Бронз
      Значи преди бях получил 10 $ безплатно като направих теста...Днес си направих депозит и трябва да получа още 10 $ ( не съм сигурен питам просто защото не ми ги е отчело)...Използвах и бонус кода..Другия въпрос ми е за рейкбек как точно става как се получават парите от рейкбек и какъв е най добрия вариант.... в PKR играя!
  • 10 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей deniraul,

След като си получил безплатните ни пари за игра на покер, ще получиш и допълнителните $10 в залата PKR, ако депозита ти е направен в рамките на 60 дни от получаването на безплатните пари.

Трансфера им се извършва в рамките на около 72 часа, след направата на депозита.

Относно рейкбека - депозита ти активира стъпаловидна месечна рейкбек сделка в PKR. Ако генерираш поне $10 рейк, ще получиш 10% рейкбек. В случай че генерираш поне $50 рейк - ще получиш 20% рейкбек, а ако генерираш над $100 рейк, ще получиш 30% рейкбек.

Той се получава между 1-во и 10-о число на месеца и се изплаща директно по сметката ти в залата PKR.

Не разбрах какво имаш предвид с "какъв е най добрия вариант" - можеш ли да уточниш.

Поздрави,
      Александър
    • deniraul
      deniraul
      Бронз
      Значи без нищо да правя ще получа рейкбек... ? А за най-добрия вариант питам защото ми казаха някакви сайтове за рейкбек затова...
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Първоначално публикувано от deniraul
      Значи без нищо да правя ще получа рейкбек... ? А за най-добрия вариант питам защото ми казаха някакви сайтове за рейкбек затова...
      Здравей не знам какво имаш впредвид като казваш без нищо да правиш , но това , което се изисква е просто да играеш :D Както ти е писал по-горе Alpina в зависимост от генерирания рейк имаш определен процент рейкбек. Колкото повече рейк направиш , толкова повече ще ти върнат. А за десетте долара аз лично ги получих на третия РАБОТЕН ден ;)
    • deniraul
      deniraul
      Бронз
      Имах в предвид дали трябва да правя нещо специално за да го задействам или просто да играя...А за 10те долара още не съм ги получил..а направих депозит в четвъртък траябва ли да правя нещо или ще ги получа...
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей deniraul,

Моля те свържи се с отдела за обслужване на клиенти на PKR, за да активират рейкбека ти. Препоръчвам ти да използваш чата на живо, който е достъпен в Cashier-a на покер залата.

Вероятно не си получил втората част от безплатните покер пари защото трансфери не се извършват през почивните дни. Все пак когато се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на PKR може да ги попиташ и за това.

Поздрави,
      achko
    • deniraul
      deniraul
      Бронз
      Океййй мерси много само че не мога да го намеря този чат...

Оправих се .. благодаря
    • deniraul
      deniraul
      Бронз
      Имам още 1 въпрос имам в профила някакви проценти до бонус и ги превъртях 1 -2 пъти до 100 % и почват на ново обаче нищо а днес ей така изведнъж даже не бях играл ми дадоха няколко хиляди PP и още няколко билета за турнири как да разбера от къде са тия точки и какви са тия бонуси дето ми зареждат...

Name Progress Target Reward Created Expires Status
      PS125 32% $65.00 $16.25 12/09/2013 11:15:28 11/11/2013 11:15:27 ACTIVE И това да попитам какво е... Благодаря ! : )
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей deniraul,

Достигнал си по-висок статус във ВИП системата на PKR ( тези 100%, които си достигнал) и затова си получил турнирни билети и бонус PKR точки.

Относно вторият ти въпрос това е бонусът ти за първи депозит, който изчистваш докато трупаш PKR точки.

Поздрави,
      achko
    • deniraul
      deniraul
      Бронз
      Сигурен ли си че е заради 100 те процента защото аз ги минах още преди 1 седмица сиг .. : ) а този бонус като го изчистя какво става : )
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

Всъщност в дясната част на лобито на PKR ти пише Progress to Bronze (например) и колко процента си достигнал. Там е за ВИП статуса. Ако гледаш в My account и отдолу падащото меню там ти показва прогреса за изчистване на частите от бонуса ти. При изчистването на всяка част от бонуса я получаваш като истински пари по сметката си и така докато изчистиш целия бонус.

Поздрави,
      achko