Qq Фт

• bubuahh
      bubuahh
      Бронз
      Понеже имам доста повече опит в кеша и много малък в MTT тея Фактори на балона и ICM не ги осъзнавам много добре май. Ето ситуацията:

опонента за 53 ръце играе 27/27, това е финална маса явно в много добра позиция като 2ри стак, в случая е интересно можем ли да се стакнем с QQ срещу 3тия стак който е почти равен на нас, или трябва да намерим фолд?

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1,200(BB) Replayer
      SB ($22,214)
      Hero ($55,530)
      UTG ($50,523)
      UTG+1 ($56,886)
      UTG+2 ($38,306)
      MP1 ($19,314)
      CO ($12,534)
      BTN ($14,693)

Dealt to Hero Q:spade: Q:heart:

UTG raises to $2,400, fold, fold, fold, fold, fold, fold, [color=red]Hero raises to $5,381, UTG raises to $10,800, Hero raises to $55,405 (AI)

аз лично избрах да се стакна защото реших, че може да 4бет блъфира по някога и да фолдне срещу пуш, реших също, че може да го прави с АК примерно, но не виждам много често(почти никога) да го прави с JJ... това ме навява на мислъта за фолд, защото ако той никога не 4бет блъфира се вкарвам в 40 на 60% ситуация много често и при тези стакове и предвид малките стакове... май това не е правилно.
  • 1 отговор
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

В коя зала е турнира? Как са разпределени наградите?

Като цяло не мисля, че е грешка да 3бетнем и да се стакнем тук с толкова силна ръка..

В ренджа му според мен като нищо може да има JJ, а АК 100% го играе така. Отделно от време на време, ако прави някои блъф, но това няма да се случва много често без да имате някаква динамика, защото ние показваме доста сила 3бетвайки извън позиция срещу УТГ.

Кофтито в тоя спот е наистина това, че има четирима човека с 10-20ББ.

Общо взето префлоп трябва да имаме ясна идея какво искаме да направим с нашата ръка и план за това, как ще се развие ръката, ако играча ни 4бетне. Без такъв план, то по-добре е да колнем и да играем по-предпазливо, oт колкото да 3бет/фолдваме толкова силна ръка.