5 случайни неща за мен

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      Привет на цялата общност,

С тази публикация поставям началото на игра, която освен да ни позабавлява, може и да ни помогне да се опознаем.

Трябва да напишеш 5 неща за себе си, може да са неща, които другите не знаят (най-добре така) или пък всеизвестни факти. След това трябва да посочиш някой друг от форума, който след теб да сподели 5 неща за себе си.

Ето и петте неща за мен:

1. Обичам да танцувам салса и често си танцувам сама вкъщи.
      2. На бюрото ми в офиса винаги има по няколко празни чаши от кафе и задължително една пълна. Понякога се случва да се намери и заблудено шише Diet Coke.
      3. Тапетът на монитора ми се сменя почти всеки ден и има хора в офиса, които идват при мен специално, за да го видят.
      4. Много искам да си купя кола. Повече обаче искам да си купя шофьорска книжка, понеже не разполагам с такава. Идеи?
      5. Страх ме е от гущери. Много. Дори и от най-малките.

И аз посочвам... finchybg!

//Поправка: Не посочвам finchy, който всъщност в момента се подвизава по морето, а kukkiwonBG!
  • 19 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      искам да си купя шофьорска книжка
      Cheater :s_o:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от kukkiwonBG

Cheater :s_o:
      Знам... Ама никой не иска да ми продаде така или иначе... :f_cry: :f_cry: :f_cry:
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      1. Аз имам даже две коли, а се мотам повече от три (ако не четири) години да си взема изпитите за книжка. :s_mad:

2. Пия по 2 литра вода минимум на ден :f_pleased:

3. Много обичам плюшени играчки, от всякакъв вид и размер. :s_rolleyes:

4. Едно време исках да бъда професионален играч по шах. :f_ugly:

5. Спя много по-малко от другите хора и пак нямам нищо против, ако можеше дори по-малко. :s_zZz:

Best,
      Kukki :s_love:

Следващ: 24h
    • 24h
      24h
      Бронз
      1.Това лято не стана, но другото вече искам да съм събрал лев, за да сложа адската джанта на колата, както и някои други неща :]

2.За това ще е нужно да си намеря по-хубава и доходоносна работа, а ако това стане с няколко добри ръце в покера няма да се разсърдя :tongue: :D

3.Искам и едно гадженце да ми краси колата :P

4.Освен към покера имам интерес и към кикбокс :f_cool:

5.Някой ден искам да ме дават във WSOP :P

Следващ: PreslavCSKA
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      1. Ееее, за някой друг не се ли сети ве колега :D

2. Не харесвам да ме замесват в такива игри :D

3. Защото не искам да ме "опознават" в интернет

4. ЦСКА, всякакъв вид спорт, любимата жена и предстоящото раждане на дъщеря ни са нещата, които ме вълнуват и ще ме вълнуват цял живот.

5. Мъжки (пък защо не и женски) полов орган за о(т)бора от северозападния край на София :P е религията, която изповядвам :D

Посочвам: който си избере :O
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте на всички :s_love: ,

1. Фъстъчено масло с течен шоколад и кисело мляко, добре смесено. :heart:

2. Обожавам природата и Средиземно море ми влияе добре, обожавам да плувам и лудувам сред природата, а и из испанските улици и улички, където обичам да тичам и скачам :D

3.Обичам да ловя риба, действа ми много добре и презареждащо. Спокойствието по време на риболов за мен е несравнимо.

4. Иска ми се да имам повече време за покер. :s_cry:

5. Обичам да пътувам, затова и ми се задава път към България,Турция и Англия. Мечтата ми е да обиколя света. :club:

Посочвам darkonebg :s_biggrin:

Поздрави!
      Деси
    • energetical
      energetical
      Бронз
      Здравейте и от мен :)

1. В свободното си време обичам да се занимавам с музика - творя си разни неща :D

2. Интересувам се много от психология - чета книги на тази тематика и посещавам семинари за личностно развитие. Прочетох и почти всички психологически статии в англиската секция на PokerStrategy - нямам търпение да ги преведете, мисля че са много полезни :)

3. Обичам адреналинните преживявания и заради това преди месец се записах на курс по скално катерене - следващата ми идея е да се запиша на курс по парапланеризъм :D

4. Не гледам "новините" по телевизията и не чета вестници.

5. Обичам да се разхождам и всеки ден отделям поне по 1ч. за това :)

Посочвам: bah22 :f_biggrin:

Успехи!
      Тишо
    • bah22
      bah22
      Треньор
      Треньор
      Егати, кво да кажа сега...
      1. Обожавам да играя покер и се надявам да ми стане професия! :s_cool:
      2. Обичам да пътувам!
      3. Играл съм на живо покер в Атлантик Сити(още когато бях :f_biggrin: )
      4. Обичам футбола. Жалко, че ми остава все по-малко време за това! Дори като малък мечтата ми беше да стана футболист. :s_biggrin:
      5. Често мултитасквам! Играя покер, гледам ТВ, гледам нещо на компа и т.н.

Следващият да бъде...
      Ethanrox
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Пфф Деси... Ок де, ще започна като другите нуубс

1.В миналото си бях запален по електронните спортове. Даже станах мениджър на професионален отбор и капитан на националния.

2.В момента в свободното ми време обичам да играя бокс и шах - даже навремето се пробвах(с приятели) в дисциплината шахбокс!(не питайте :f_biggrin: )

3. Повечето статии, които четете, са били превеждани в легнало състояние на терасата :D

4. В английското комюнити ми викаха "bankroll builder" и "no RL BRM", тъй като съм почвал три пъти от нулата, след като съм изхарчвал цялата си банка за купони, пиене и жени :heart: .

5. Мразя големите градове за повече от 2 седмици купон. След това издивявам и започвам пак да искам "на село".

Посочвам :2DHades
    • 2DHades
      2DHades
      Бронз
      Здравейте,
      1. Не съм голям фен на форумните игри.
      2. Преди исках да стана професионален warcraft III играч. Добре, че не успях :)
      3. На бюрото ми винаги седи едно шише с вода, което не съм сменял от месеци :D
      4. Все още не съм бил на мач - трябва в скоро време да поправя тази грешка
      5. Едно от най-изявените ми хобита е яденето.

Следващият - Zxer
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Да си ползвам реда, който пропуснах по морето (:

1. Искам да обиколя възможно най-много места по света, включително и да живея и постигна нещо и извън България, след като живот и здраве го постигна тук. Цел номер 1 - Ню Йорк (да се надяваме догодина или по-догодина ще стигна дотам и съм сигурен, че ще съм най-щастливия човек на земята щом стъпя там.. много Уди Алън съм гледал, кво да се прави :) ).

2. Харесвам много големия град и ритъма му.

3. Обичам и ценя качественото кино.

4. Когато си купя билет за концерт, той бива отложен - справка - Foreigner и Depeche Mode :)

5. Като си гледам бюрото в момента (от костилки от праскови до кана за кафе), явно съм доста разпилян. Утре ще си изчистя :D
    • Plankcho
      Plankcho
      Бронз
      Я да съживим темата малко :)
      1. Футболът е всичко
      2. Спрях да гледам Формула едно след първото пенсиониране на М. Шумахер
      3. Мечтая си за моторче Дукати
      4. Едно време превеждах новини тук
      5. Non bene pro toto libertas venditur auro =)

Следва nvelev(колкото и да му е неприятно) :s_biggrin:
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Гадина...

1. Майка ми много е искала да ме кръсти Николин. Благодаря на медицинското лице, което се е притекло на помощ...

2. Играя шах, табла, белот и сантасе от 4 годишен.

3. Ало Ало е култов сериал. След малко се отправям да гледам за пореден път някакви епизоди.

4. Ако мога да си го позволя, ще карам само 4х4 коли.

5. Още имам малка изкуствена елха върху настолния компютър.

Сега ще призова neelton да се отчете... :D
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Първоначално публикувано от nvelev

1. Майка ми много е искала да ме кръсти Николин. Благодаря на медицинското лице, което се е притекло на помощ...
      OMG! Добре, че е имало разумни хора наоколо, не че нещо против Николин ама все пак...
    • neelton
      neelton
      Бронз
      -___-

1. Левичар съм (също така и на футбол левия крак ми е по-силниям, десния е за опора :facepalm: )
      2. Като изключим последната година, когато най-сетне започнах да се осъзнавам малко (или просто ми поомръзна?) винаги съм набивал АДСКИ много шоколад.
      3. Любимият ми алкохол е уиски - Jack Daniels & Bushmills
      4. Имам имен ден на 25.12 - не питайте защо - майка ми така е решила :s_confused:
      5. Карат ми се ски.

Гледам Марто се навърта и без това, нека да понапише малко и по темата :D .
    • Shaguarez
      Shaguarez
      Бронз
      1. Комарджия съм от малък
      2. Обичам да ловя риба но няма с кой, кога и къде
      3. Карам хубава кола за 14 000 лв (родителите ми помогнаха за нея)
      4. 2005г. спечелих на ролетка 5000 лв и ги профуках за 2 месеца
      5. играя покер от 2 години и съм около 10 000 лева назад
    • achko
      achko
      Бронз
      1. Нося малкия град в мен.
      2. Чета много и безразборно.
      3. Тая година ще се отдам на разврат и алкохол.
      4. Преигравам overpairs.
      5. Атеист съм.
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      1. Обичам да пътувам по света и у нас;
      2. Танцувам като труп;
      3. Почти не гледам ТВ (с няколко изклчения)
      4. Прякорът ми след шести клас - Марто Водката :facepalm:
      5. Утре приятелката ми заминава командировка за 3 седмици, така че се очертава тежък период :D

Да отговори rolland6 ако му се занимава :)
    • Rolland6
      Rolland6
      Бронз
      Йоу.. хмм.. какво да измисля сега ... :)

1. Често съм прекалено горделив, което в живота ми е донесло и хубави и лоши работи;
      2. Пуша цигари от 10 години и трябва да ги спра, но не искам;
      3. Много трудно заспивам ако не съм легнал по гръб с дланите до главата (като бебетата);
      4. В покер-а тилтвам най-много ако някой започне да ме обижда в чата на турнира или ако ми спре интернета. За другите ситуации си казвам Т'фа е покера да го *** и ми минава.
      5. Не съм човек, който казва директно нещата .. вдишвам и издишвам около 100 пъти и тогава започвам да говоря, и в повечето случаи съм изпуснал момента :)

Повече време ми отне да измисля кой да е следващият...
      Айде един от най-активните:

comodus14