Старт 20 $ Финал 200 $

• kivanov9202
      kivanov9202
      Бронз
      Здравейте казвам се Калоян от около 3-4 дена започнах да играя покер с реални пари в ПКР стартирах с 20 $ в момента съм с 23 $ доста се въртя на парите си и се чудя какво точно да играя хедс ъп,сит и го или кеш на ниските лимити,като цяло пробвах всичко,на кеш масите никак не ми върви забелязах,че няколко добри играча играят ниските лимити 0.01-0.02 $ и обират рибките като мене :) пробвах един сит и го вход 3.50 $ 6 играча хипер турбо,спечелих го благодарение на късмета си,защото на всяка ръка се дигаха блиндовете и беше голяма лудница :)
      А този блог го правя с цел да пиша как съм с банката,поставих си за цел от 20 $ да ги направя 200 лека полека, изтеглих и покер тракер,но за ПКР явно не става и няма да мога да поствам ръце с него
      като цяло ще пиша поне 2-3 пъти в седмицата ако не и на ден по толкова ако съм свободен,започнах да гледам тренировките на живo.
  • 16 отговора
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Спри се на един формат. С 20$ банка просто забрави думичките хипер и турбо, а да дадеш близо 1/5 от банката си за един турнир е меко казано неразумно.
      Отдели ден-два на това и после се ориентирай какво ти доставя най-голямо удоволствие докато ги играеш и си ти. Късмет.
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Бих ти предложил цъкай малко с фън мъни да видиш кои формат ти допада най-много след това прочети малко за него и оттам нататък действай ако после искаш можеш да се преориентираш пак и спазваи БРМ. От опит ти го казвам 1-2 стотака съм изгубил докато се науча да не влизам с почти всичко на масата.
      Пожелавам ти успех и се надявам в края на месеца да видя цел от 200 до 2000
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей kivanov9202,

Първо те поздравявам за това, че си започнал блог и ти пожелавам успех с целите които си си набелязал.

PKR по мое мнение е чудесно място да изградиш банката си като начинаещ играч(напомня ми за Еверест откъдето стартирахме преди 2 години начинаещите).

Банкрола ти е малък и за да го запазиш на кеш масите с 20$ би трябвало да играеш напълни маси и по Стратегия на средния стак:

Стратегия на средния стак:

Това е стратегия, разработена за печеливша игра в No Limit Hold'em кеш игрите. Доста подходяща е за начинаещите в покера, тъй като позволява да се играе с по-малък риск за банката и освен това е лесна за научаване.

Не забравяй да се записваш и във томболата за 1000$ ,която е всеки ден за играчи направили по 1 PKR точка.

btw: в момента и аз имам около 20$ в PKR и сядам по ССС да направя по една точка за томболата :D ,и може да се срещаме по кеш масите.

Поздрави,

Боби.
    • kivanov9202
      kivanov9202
      Бронз
      Здравей видях че си споменал за някаква томбола,може ли да ми поясниш от каде точно мога да се запиша за нея ?
    • BulgarianPro
      BulgarianPro
      Бронз
      Здравей. Доста зали съм пробвал и от личен опит мога да гарантирам, че играта в ПКР върви най-лесно. Прекалено много риби с финансови възможности и добри турнирни формати за изграждане на банка. Преди месец депозирах 10$ и в момента съм изтеглил 200, имам в сметката налични 140 и ще получа над 200$ рейкбек другия месец. Лично за мен най-добрия начин за изграждане на банка там са 6-макс турбо турнирите - много са лесни за игра и с малко дисциплина ще си постигнеш целта за месец. Видях, че си новобранец, така че силно препоръчвам да изчетеш достъпните статии за СНГ в Покерстратеджи и най-вече тези за 6-макс СНГ. Също така си изтегли таблицата за пуш ор фолд. Попринцип не е за препоръчване, това което аз ще ти препоръчам :D (агресивен банкрол мениджмънт), но познавайки добре залата и играчите в нея, за теб ще е най-добре да играеш 1.5$ СНГ турбо (Speed, но в никакъв случай Super Speed) и след като стигнеш банка около 50-70$, да минеш на същия формат 3.5$.
      Записвай всеки ден от 21:30 Премиум фрийрола с 300$ награден фонд, за който имаш билети в сметката си, както и Лотари фрийрола от 21:50ч. за 1000$(той е за всеки играч, генерирал поне 1 плеяр пойнт в същия ден). Освен това има МТТ турнирчета по доларче, които също от време на време можеш да записваш и в случай че дийпнеш един от тях бързо ще дръпнеш с материала :) Не забравяй да пишеш на съпорта на ПКР, през чата на живо, за да ти активират рейкбека.
      Концентрирай се в един формат, чети за него и ще имаш успехи. Не се отклонявай от целта си и не експериментирай с разни кеш маси и други шитни :)
      Успех.
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от kivanov9202
      Здравей видях че си споменал за някаква томбола,може ли да ми поясниш от каде точно мога да се запиша за нея ?
      "Лотари фрийрола от 21:50ч. за 1000$(той е за всеки играч, генерирал поне 1 плеяр пойнт в същия ден) ",BulgarianPro също го е споменал и ти е дал добри съвети.

Поздрави,

Боби.
    • kivanov9202
      kivanov9202
      Бронз
      Благодаря ви много,че ми обърнахте внимание и ми обяснихте това онова.
      Имам още един въпрос,може ли да ми кажете тоя рейкбек веднага ли трябва да им пиша да ми го активират или след време като съм завартял доста $-чета ?
    • BulgarianPro
      BulgarianPro
      Бронз
      Желателно е сега, защото ако им пишеш след време, по тяхно осмотрение ще преценят дали като ти активират рейкбека, да ти изчислят и преведът генерираният до този момент рейкбек(при мен беше без мрънкане и бързо го изчислиха и преведоха, но все пак е добре да си се подсигуриш).
    • kivanov9202
      kivanov9202
      Бронз
      Добре ама сигурно на английски тряя им пиша,а аз съм много зле с езиците с гооглепреводача дали ще се получи :D
    • BulgarianPro
      BulgarianPro
      Бронз
      Hello, I've made my first deposit with a promotional code from http://www.pokerstrategy.com, and I would like to kindly ask you to activate my rakeback.

За да удостовериш, че ти си лицето, собственик на тази сметка, ще те помолят да им напишеш:
      1. Your Names (Имената ти)
      2. Your date of birth (Рожденната ти дата)
      3. First line of your address (Този адрес, който си попълнил при регистрацията ти в ПКР)
      4. Your first pet name (Най-вероятно това си избрал като таен въпрос)

Пример за отговор(мойте данни, без името на животинката ми ест :D ):
      1. Ivan Ivanov Ivanov
      2. 01.01.19ХХ
      3. Lyulin-1, block 111, app 11
      4. Goshko (примерно :D )
    • kivanov9202
      kivanov9202
      Бронз
      Благодаря,казаха ми че активират рейкбека,но ми обясни нещо другия месец след 9-ти щяло да ми се начисли нещо такова разбрах и ще видя другия месец до 9-ти какво ще стани :f_biggrin:

От каде може да проверя дали е активиран ?
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      BulgarianPro поздравления за това ,че активно помагаш на човека,но да си напишеш личните данни в публичен форум е опасно. Редактирах малко горе :)

Поздрави ,

Боби.
    • BulgarianPro
      BulgarianPro
      Бронз
      Първоначално публикувано от djbobbybb
      BulgarianPro поздравления за това ,че активно помагаш на човека,но да си напишеш личните данни в публичен форум е опасно. Редактирах малко горе :)

Поздрави ,

Боби.
      А са де...ами Ванката, завалията са ако реши да предприеме мерки срещу твоето своеволие, да публикуваш в публичен форум личните му данни??? :) :D :coolface:
    • BulgarianPro
      BulgarianPro
      Бронз
      Благодаря,казаха ми че активират рейкбека,но ми обясни нещо другия месец след 9-ти щяло да ми се начисли нещо такова разбрах и ще видя другия месец до 9-ти какво ще стани :f_biggrin:

От каде може да проверя дали е активиран ?
      Щом от съпорта са ти казали, че го активират, значи вече е активиран и следващия месец ще получиш своя рейкбек(ако разбира се си генерирал рейк).
      Още един съвет: Тъй като си начинаещ, силно ти препоръчвам да избягваш пиковите часове за игра в залите - между 19:00 и 02:00 през нощта, защото тогава играят най-много редовни играчи и трудно ще правиш печеливши сесии. За препоръчване са сутрешните часове, както обяд и ранния след обяд :) (Лични наблюдения)
    • kivanov9202
      kivanov9202
      Бронз
      Стана малко кофти в момента съм с 0.14 $ от около 24 $
      просто кофти късмет и тилтнах и дигнах на 0.05-0.10 $ и набухах цялата банка сега ще чакам 9-ти,за рейкбека дано от там поне направя нещо ...
      Имах прекалено кофти късмет на АА ме биха 2 пъти по 2-3 $ ми грабнаха, JJ извадих поне 10 пъти от който спечелих само веднъж и то блиндовете..
      абе неска явно не ми е било ден ама го разбрах много късно :)
    • NataliaBerk
      NataliaBerk
      Бронз
      Стана малко кофти в момента съм с 0.14 $ от около 24 $
      просто кофти късмет и тилтнах и дигнах на 0.05-0.10 $ и набухах цялата банка сега ще чакам 9-ти,за рейкбека дано от там поне направя нещо ...
      Имах прекалено кофти късмет на АА ме биха 2 пъти по 2-3 $ ми грабнаха, JJ извадих поне 10 пъти от който спечелих само веднъж и то блиндовете..
      абе неска явно не ми е било ден ама го разбрах много късно :)

Е па мноо барзо го утепа челънджъ :facepalm: