1$ 88 6max

• VenciLo
      VenciLo
      Бронз
      Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em Tournament, 25/50 Blinds (4 handed) - BossMedia Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

SB (t3,629)
      UTG (t1,515)
      Hero (Button) (t2,356)

Hero's M: 31.41

Preflop: Hero is Button with 8:heart: , A:diamond:
      Hero raises t150, 1 fold, UTG calls t100

Flop: (t325) 8:diamond: , 3:spade: , 8:club: (2 players)
      UTG bets t250, Hero raises t500, 1 fold

Total pot: t825

Здравейте!

Как бихте изиграли флопа?
      Опонента донкна 2/3пот. Реших да ре-рейзна, за да извлека стойност от чифтове>8 но не знам дали е правилното решение.
      След като опонента фолдна предполагам, че е блафирал с овър карти. Не знам дали би опитал да играе с 3-ка по този начин. Може би трябваше да check-на и да му позволя да удари овърпеар на търн и да опитам да извлека повече стойност.
  • 1 отговор
    • pArCh0n
      pArCh0n
      Платина
      Здравей VenciLo,

Никакъв смисъл да рейзваме, след като сме в позиция. Ако да кажем, опонента беше рейзнал префлоп и ние колнем, съм по-склонен да играя чек/рейз на този борд, защото рядко ще ни вярват, че имаме силна ръка. След като сме в позиция, можем лесно да контролираме играта след флопа и е най-добре да го оставим да блъфира. Той ако има силна ръка, така или иначе ще го стакнем, но като мин-рейзнем махаме всички блъфове от диапазона му.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона

Поздрави,
      pArCh0n