50Е 6-маx Q7s в 3бетнат пот срещу рег.

• noob3r
      noob3r
      Платина
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $2,400(BB) Replayer
      SB ($96,755)
      Hero ($126,147)
      UTG ($182,375)
      CO ($70,916)
      BTN ($104,818)

Dealt to Hero 7:diamond: Q:diamond:

fold, fold, BTN raises to $4,800, fold, Hero raises to $11,200, BTN calls $6,400

FLOP ($25,100) 7:club: 8:spade: 4:club:

Hero checks, BTN bets $11,295, Hero calls $11,295

TURN ($47,690) 7:club: 8:spade: 4:club: T:diamond:

Hero checks, BTN checks

RIVER ($47,690) 7:club: 8:spade: 4:club: T:diamond: 5:diamond:

Hero checks, BTN bets $21,975, Hero calls $21,975

Здравей Бах.

Играча е някакъв рег. като, според prolabs-a, играе средните и високи нива във френския старс, но няма кой знае какви успехи. Един по-сериозен удар от 9К на 100Е турнир през 2012 година. От тази нищо особено.

Статистиките му са 30/24 с 9,4% 3бет. 50% стийл от БТН за 142 ръце.

Това са само от 6-макс статистики, защото тук го засякох за първи път.

Аз не помня с какъв статс бях, но съм сигурен, че съм бил голяма маймуна, защото обикновено на тези турнири рънвам със супер абсурдни статистики.

С играча нямаме кой знае каква динамика освен, че го 3бетнах няколко пъти преди това и той фолдваше доста. Даже като се замисля май ми беше фолдвал винаги до сега та за това реших да 3бетна, вместо да дефендна.

На флоап е с 20% фолд на сбет и 40% рейз, ама това е от 5 ситуации и като цяло не е някаква извадка.

Реших по-скоро да чек/колна до някъде за блъф induce и за пот контрол. Не е най-якия спот, защото играча може да ме вкара в трудни спотове.

Търна май щях да го чек/фолдна по-скоро, защото определено не е никак добра карта за моя рендж, а по-скоро за неговия.

Ривъра е интересната ситуация където ми стана доста странно. Като цяло, предвид това, че фолдва доста на 3бет до сега, не виждам много 6х в ренджа му освен 66, или може би А6с?

Отделно не мисля, че има сетове/два чифта някога с тоя чек на търна. Сет петици единствено. Едва ли има и JJ-AA, които да е решил да слоуплейне та честно казано не виждах много ръце за стойност в ренджа му, които бетва на ривъра?
  • 1 отговор
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравей Людма,

Префлоп:
      Определено бих избрал да защитя пасивно. Ръката ни не е лоша, а ние сме много дийп и извън позиция с тази ръка ще се играе доста по-трудно в 3бетнат пот.

Флоп:
      С тази информация ч/к > бет

Търн:
      По-скоро ч/ф, защото Т удря доста ръце в неговия рендж.

Ривър:
      Проблемът тук е, че лошия определено може да залага и по-слабо от кента тук. А и тази линия не се взема много често на блъф, въпреки че...това все пак е Франция...
      Имам чувството, че лошия може залага така и Тх(JT/T9), защото е очевидно, че ние нямаме по-добро от Тх. А и залога му не е супер голям, за да изглежда поляризиращо. А иначе си прав, че едва ли лошия държи най-силната си част от ренджа. Всички 2чифта+ залагат на търна. Би било готино да можем да ч/п тук, но ние почти никога нямаме кента, така че май не можем да вземем тази линия...

Поздрави,
      Бах