Турнири

• willyking
      willyking
      Бронз
      Здравейте.
      Може ли да споделите какви фрийроли и безплатни такива турнири има за игра, без да инвестираш лични средства?
      Какво мога да играя, без да имам средства?
      Благодаря ви предварително, надявам се да не съм в тежест.
  • 6 отговора
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Във всяка зала има безплатен турнир между 19 и 22часа(начало на тура) зависимост от залата най добре се регистрирай в 2-3 зали примерно старса(трябва да имаш сметка) тилта и хевъна и играй там в старса и тилта са само за бг-та и в тилта са около 1000 в старса около 2000 в хевъа нз но предполагам че са по 700-800
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Първоначално публикувано от willyking
      Здравейте.
      Може ли да споделите какви фрийроли и безплатни такива турнири има за игра, без да инвестираш лични средства?
      Какво мога да играя, без да имам средства?
      Благодаря ви предварително, надявам се да не съм в тежест.
      Как ще си в тежест ти луд ли си :tongue: . Ще ти кажа за тези за който аз знам.
      В Покерстарс има всеки делничен ден - БГ фреерол за 100$ има и други турнири за билети за седмични турнири който се намират в безплатни турнири. Играят мисля, че бяха 9-10к човека фрееола и има 72 билета за седмичен турнир с 1000$ награден фонд. Поне така мисля, че беше. В Фултилт има едни за 25$ , но са с парола същите ги има и в старс. Бих ти казал името на сайта, но не искам да рекламирам чужди сайтове тук а и е против правилата на форума. Но ако искаш ми пиши на лично и ще ти ги обясня с радост.
      В Покер хевън към Онгаме има всеки едни 2 турнира за по 100$ от 21:30 бг време. Не помня кога бяха точно, но май са през ден два....
      В еуропокера също има един турнир за 100$, но той е с R&A и настава касапница от алл ин. Ако се интересуваш от още нещо ми пиши на лс или тук :) .

Поздрави ;)
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей willyking,

Добре дошъл във форума! Аз се казвам Ангел и съм модератор тук.

Както колегите по-горе вече са написали, за което им благодаря, има доста фрийрол турнири в партньорските ни покер зали, като те могат да ти помогнат да изградиш своята покер банка.

Виждам, че си със статус Начален - премина ли вече нашият покер тест, за да се възползваш от безплатните пари за покер?

Поздрави,
      achko
    • willyking
      willyking
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор.
      В покерстарс си направих регистрация, но не намирам с истински пари къде се играе, имам само плей мъни и не виждам тия турнири.
      В другите зали нямам регистрации, но ще проверя и там турнирите.

@Ачко
      Добре заварили.
      Преминах го да, но не съм получил нищо все още.
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Първоначално публикувано от willyking
      Благодаря за бързия отговор.
      В покерстарс си направих регистрация, но не намирам с истински пари къде се играе, имам само плей мъни и не виждам тия турнири.
      В другите зали нямам регистрации, но ще проверя и там турнирите.

@Ачко
      Добре заварили.
      Преминах го да, но не съм получил нищо все още.
      Покерстарс в момента не приемат нови регистрации за игра с истински пари заради ДКХ.... Но няма проблем да играеш с истински пари ако си имал сметка преди това.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей willyking,

Трансфера на безплатните покер пари отнема 48-72 часа и вероятно затова все още не си ги получил.

Поздрави,
      achko