$1,5 Hu Tt

• wiley68
      wiley68
      Бронз
      Poker Stars, $1.38 Buy-in (10/20 blinds) No Limit Hold'em Tournament, 2 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: 1,500 (75 bb)
      Hero (BB): 1,500 (75 bb)

Preflop: Hero is BB with T T
      SB completes, Hero raises to 60, SB calls 40

Flop: (120) 7 7 8 (2 players)
      Hero bets 60, SB calls 60

Turn: (240) K (2 players)
      Hero bets 130, SB calls 130

River: (500) 3 (2 players)
      Hero bets 340, SB raises to 780, Hero raises to 1,250 and is all-in, SB calls 470 and is all-in

Results:
      3,000 pot
      Final Board: 7 7 8 K 3
      SB showed Q 7 and won 3,000 (1,500 net)
      Hero showed T T and lost (-1,500 net)

Непознат играч.
      С това добавяне префлоп реших че играе с целия диапазон на картите. Добави и моя рейз, което ме накара да го стесня до някоя по-малка бродуей карта с нещо или суитед.
      Флопа ми хареса, рейзвам.
      Търна много-добре, рейзнах, плати и тук взех да се съмнявам в себе си :)
      На ривъра празна карта, и тук май трябваше да се спра. Ако е бил до тук на дроус или 88, май нямаше да плати повече, от дуга страна ако му е излязъл сета в началото само той щеше да плати.
      След двата барела от моя страна не исках да му давам възможност да ме блъфира с неизлязъл дроу и да ме откаже затова бетнах малко повече от половината.
      На рейза му мисля, трябваше да се откажа, все още имах достатъчно стак за реванш :)
  • 1 отговор
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей wiley68,

Префлоп:

Много сме дълбоки. По-добре е да рейзнем до около 80 чипа.

Флоп:

Малко по-голям продължаващ залог. Около 80 чипа е ОК.

Търн:

Пак малко по-голям бет до около 150 чипа.

Ривър:

Бет за стойност е супер. Въпроса е че ние искаме стойност основно от 8-ца. Едва ли ше колне голям ривър бет. Освен това има все пак и ръце, които ни бият. Ако играча е слаб и такъв бет е ОК. Аз все пакл бих бетнал около 1/2 пот бет.
      След като лошия ни рейзва имаме снап фолд. 90% от случаите даже и повече ще показва 7-ца или фул хаус.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface: