3.50$ 86s HU Hyper

• dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      Poker Stars, $3.40 Buy-in (15/30 blinds) No Limit Hold'em Tournament, 2 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: 513 (17.1 bb)
      Hero (SB): 487 (16.2 bb)

Preflop: Hero is SB with 8 6
      Hero raises to 61, BB raises to 92, Hero calls 31

Flop: (184) 6 4 8 (2 players)
      BB bets 90, Hero raises to 395 and is all-in, BB folds

Results:
      364 pot
      Final Board: 6 4 8
      BB mucked and lost (-182 net)
      Hero mucked 8 6 and won 364 (182 net)

Непознат.
      Мисля че отиграването е стандартно, но дали на флопа не е по-добре само да колна, въпреки опасния борд?
  • 3 отговора
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      На такъв опасен флоп с ФД и СД никога не си позволявай слоуплей. Бутай на флопа и оставяй на тях трудните решения.
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      Първоначално публикувано от Tancuvai
      На такъв опасен флоп с ФД и СД никога не си позволявай слоуплей. Бутай на флопа и оставяй на тях трудните решения.
      :s_thumbsup:
      Прав си, но отскоро започнах хиперките и се чудя дали в някой спотове не може да се вземе повече стойност. Тук основния ми проблем е че с тоя клик 3бет префлоп ми е много трудно да го сложа на диапазон, ако знам че е с чифтове и високи карти може да се мисли за слоуплей, но в случая наистина май не е добра идея.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Първоначално публикувано от Tancuvai
      +1. Нямам забележки по ръката.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface: