телефон

• 25 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pokerspike,

Има няколко модела Sony Experia, които отговарят на изискванията ти. Например Sony Xperia L е точно това, което ти трябва.

Поздрави,
      achko
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Изглежда много добре ако някои не предложи по добър утре ще хждя да си купя такъв
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Ако някои може да сподели и личен опит ще съм много благодарен
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Чисто нов от магазина ли искаш да е. Защото има доста варианти за телефон втора ръка ;) Примерно един Sony Xperia T за около 350лв втора ръка ще ти върши работа :) Страхотен телефона за парите си :)
    • achko
      achko
      Бронз
      Първоначално публикувано от Tancuvai
      Чисто нов от магазина ли искаш да е. Защото има доста варианти за телефон втора ръка ;) Примерно един Sony Xperia T за около 350лв втора ръка ще ти върши работа :) Страхотен телефона за парите си :)
      350лв за телефон втора ръка е малко прекалено според мен. A и нов Xperia T се намира за под 500лв.

Поздрави,
      achko
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Е аз говоря за запазен с гаранция не какъв да е втора ръка.. Пича да каже какво точно иска. Защото само с изискване за gps и да може да играе в старса има много варианти :megusta :megusta :megusta
    • lstoyanov00
      lstoyanov00
      Бронз
      аз бих ти препоръчал да разгледаш Леновотата хардуерно ми се струва че превъзхождат голяма част от по-скъпите телефони и са с прилично голям дисплей,за жалост не могад да ти кажа нищо от личен опит, но знам че колеги от форума имат...дано някои напише няколко реда че и аз съм им хвърлил око. Другото което е че не знам до колко има налични в България...
      Разгледай в тубата ревюта има много на всички модели, друго е да го видиш как работи и как изглежда не на рекламна снимка и да чуеш коментари...
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей lstoyanov00,

Lenovo телефоните определено ми грабнаха вниманието (поиграх си с един), но за съжаление няма никакъв начин да си купиш такъв "официално" в България. За сега се произвеждат само за китайският пазар и реално ако си го купиш от тук просто плащаш отгоре на прекупвач за същото нещо.

Иначе pokerspike не иска китайски телефон до колкото го разбрах, така че ще му избираме японски. :D

Поздрави,
      achko
    • lstoyanov00
      lstoyanov00
      Бронз
      ами нали за това е интернет :D
      аз съм в Холандия и тук също не се предлагат, но съм фен на интернет пазаруването и да ви кажа не си спомням път в който съм бил разочарован от това което съм купувал, най-малкото защото винаги е доста по евтино от еквивалент от магазина...естествено за всичко си има 1ви път...
      в темата за пазаруване от интернет колега беше пратил сайт за който твърди че доставят до бг и то бързо освен това до колкото си спомням се беше договорил да му пишат и по-ниска цена...
      chokata също знам че е притежател на леново, но той каза че не разбира особено много, но му харесвал...най-скъпия им модел до колкото знам дори има чип на интел, което е впечатляващо по мое мнение все пак да си сложат логото на телефон, който не е качествен силно ме съмнява...все пак са компания с добра репутация и едва ли на всяка китаиска джаджа биха се съгласили да го поставят....
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

Аз поръчах за сестра ми Lenovo A660 и доста си поиграх с него, като определено бях впечатлен какво предлага за има няма 170-180лв с доставката. Иначе Lenovo, като най-големият производител на лаптопи в света (тоест купуват милиони процесори от Интел) вероятно могат да сложат чип на Интел и на прахосмукачка ако решат. :)

Поздрави,
      achko
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Телефоните им не са лоши, но определно не са за средностатистическия потребител.

Липсата на гаранция, както и най-често непригодността им за пазари извън Китай в комбинация с липсата на адекватен отдел за поддържка ще се окажат фатални при покупката на телефон от някой, който не е на ти с андроид или не е готов да инвестира часове в четене по въпроса.
      Естествено, ако има кой да го настрои в началото и всеки път, когато нещо се развали, телефоните са добра идея.

Поздрави,
      Камен
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Виж Sony Xperia SP - в момента това е едно най-добрите приложения откъм цена/качество.
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Искам телефон който да мога да го взема от лицензиран магазин в българия за да нямам ядове после ако се скапе нещо. Искам да е лесен за употреба(меню на бг) да има всички джаджи GPS Wi-fi да мога да цъкам в старса и да държи батерията като цената да е около 500 +-50 искам да е нов не втора ръка тази Xperia L я разгледах много ми хареса но не видях налична в хенди тази другата Xperia мисля че я видях в наличност ако ми хареса може и да затваряме панаира
      Благодаря за бързото отзоваване и помоща!
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pokerspike,

И Xperia T (вече е под 500лв нова) и Xperia SP са подходящи, така че която повече ти допадне. Има и някои сносни модели на Alcatel, като Alcatel One Touch Idol, който е със сходни на Xperia-та параметри пак за толкова пари.

Поздрави,
      achko
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Първоначално публикувано от iwillgoon
      Виж Sony Xperia SP - в момента това е едно най-добрите приложения откъм цена/качество.
      Този е малко над рейнджа струва 650 в магазините на мтел може би с точки мога да го смъкна до 550 но е малко вероятно
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Xperia T също не я виждам налична на Бг пазара(поне в хенди) а иначе самсунгите и нокиите са много скъпи ли или просто сонито много е дръпнало защото вече съм много назад с техниката
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Nokia не ги брой заради операционната система, Samsung Galaxy S3 ще ти излезе около 600 лева. Не е лош телефон.

Поздрави,
      Камен
    • achko
      achko
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokerspike
      Xperia T също не я виждам налична на Бг пазара(поне в хенди) а иначе самсунгите и нокиите са много скъпи ли или просто сонито много е дръпнало защото вече съм много назад с техниката
      Ако няма да купуваш телефона с договор защо гледаш само в Хенди? В линковете, които съм ти дал в mobilebulgaria има списъци с магазини и с цени за телефоните..

Поздрави,
      achko
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Видях ама то са към сайтове и като цяло май най-харесах тая Xperia L
      някой ако знае във варна от кой магазин мога да я взема да пиша иначе утре почвам обиколка и ще питам по магазините дали мога да си я поръчам и да ми я докарат
    • 1
    • 2