Има ли изход?!

• hero7
      hero7
      Глобален
      Незнам дали мястото на темата е тука,ама я пиша тука за да може някой от админите да я види максимално бързо и след като прочете да я изтрие.....
      Значи казвам се Жоро,и от 2 месеца се опитвам да "грабна" и аз пустия 50$ бонус,ама нешто нито получавах отговори на въпросите нито каквото и да било съдействие,до момента в който (след 2 месеца разбирасе) някъкъв Кевин ми обяснява,че требвало да се регна не на покерстарс а на др. платформа,зарадвах се,и до там в която и да било др.платформа не мога да се регна,щото имало проблем с правителството или нещо такова....
      Ама нали съм си гениален,та реших да си направя друго ацц....минах си теста пак от раз....регнах се на покерстарс....след 2 дена ми дадоха майл за dada verificatoin пратих снимките....и си мисля еее разгеле....мога да играя турнири.....е ДА АМА НЕ....на следващия ден ми блокирали акаунта защото нещо не било как трябва със снимките....хем с майла по който ги пратих написах,че ако нещо не ги кефат да ми кажат да пратя други....за сметка на това ми блокираха акаунта....та казвайте сега сфети.сфети админи има ли изход?
      Написах и на съпорта,да изтрият и двата акаунта и ако има как да се регна пак за 3-ти път, или да се откажа?
      Дайте какъвто и да е читав съвет,че много се дразна вече....!! ?(
  • 25 отговора
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      Мнение: Преебал си се, sorry

Съвет: Чети много внимателно какво се изисква, каква е последователността при сваляне и регистрация в покер клиентите, какви са изискванията и т.н. Да не говорим, че го имаш и на български език.
    • DevilHand86
      DevilHand86
      Бронз
      Първоначално публикувано от PreslavCSKA
      Да не говорим, че го имаш и на български език.
      така си е де да имаше и кои да чете :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей hero7,

Както покер залите, така и ние не позволяваме един играч да има повече от една сметка. Затова не ти и препоръчваме да си отваряш трета сметка, да не говорим, че изобщо не е и необходимо.

Съветвам те да напишеш съобщение до отдела за обслужване на клиенти (засега - на английски, защото български не е поддържан все още) и да им кажеш в коя зала (без PokerStars) и искал да получиш началния капитал и какво е потребителското ти име там. Не би трябвало да е проблем да получиш началния капитал с тази си сметка, hero7.

Покер зала можеш да си избереш оттук (кликни тук) - имай предвид, че не трябва да имаш сметка вече в дадената покер зала. Прочети внимателно инструкциите, спази ги стъпка по стъпка и трябва да се получи.

Успех и ни дръж в течение.

Поздрави,

Надя
    • hero7
      hero7
      Глобален
      Пишете ми,че аз не чета,а самите вие не сте си направили труда да прочетете аз какво съм написал,при това на БЪЛГАРСКИ......
      По горе пише,че не мога да се регна в друга покер платформа....поради проблеми свързани със националността...
      аз ако не бех пробвал да се регна на другите платформи немаше да правя друг акаунт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Демек извода е:
      До админите МОЛЯ ВИ ДА ИЗТРИЕТА следните ацц-та "hero7" и "jorokukov"
      За което ви благодаря предварително!

А относно двамата многознайковци дето са писали под мене....
      пичове вместо да се праете на много умни прочетете първо какво се пита,а след това ако нямате компетентен отговор не се прайте на разбирачи,не прайте забележки така само ЛЮТЕНИЦА слагате по форумите,все пак това не е замундата.....
    • DevilHand86
      DevilHand86
      Бронз
      в Алжир ли живееш ???
      единствените зали които не приемат регистрация от България са Титан и Парти покер всички други са добре
      това също го пише като се регистрираш :)
    • hero7
      hero7
      Глобален
      Не съм в Алджир,ама не съм и в Бг..... от Кипър се регвам и само в покерстарс ме зимат....всички други не признават юресдикцията...и нема да стане! Като съм казал,че не става ЗНАЧИ НЕ СТАВА !!!!!!!!!!
      КФО ЗА МАЛОУМЕН ЛИ МЕ ЗИМАТЕ ТУКА?
      Ееее писна ми от многознайковци..... X( X( X(
    • DevilHand86
      DevilHand86
      Бронз
      * Local Bank Transfer is available in the following countries:

* Austria
      * Australia
      * Belgium
      * Bulgaria
      * Cyprus

Full Tilt

щом приемт банков депозит от Кипър сам си прави изводи или все още съм многознайко ?
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от hero7
      Не съм в Алджир,ама не съм и в Бг..... от Кипър се регвам и само в покерстарс ме зимат....всички други не признават юресдикцията...и нема да стане! Като съм казал,че не става ЗНАЧИ НЕ СТАВА !!!!!!!!!!
      КФО ЗА МАЛОУМЕН ЛИ МЕ ЗИМАТЕ ТУКА?
      Ееее писна ми от многознайковци..... X( X( X(
      Когато искаш помощ не е най-доброто решение да се караш на хората и да се изнервяш. Тук всички сме от един отбор :s_grin:
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Не можеш да се регнеш от ново в PokerStars, ако имаш акаунт. Ако си тракнат както трябва от PokerStrategy към тях просто се оправи с документацията, щом се налага. Ако си имал, акаунт преди това просто си избери друга зала.

Cake, 888.com, bet365 ще те вземат със сигурност. Пиши на съпорта на PokerStrategy, че си искаш там парите и всичко ще е ок.

Best,
      Kukki :s_love:
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      Началник, покажи къде в първия си пост си писал за тая невъзможност свързана с юрисдикцията и изобщо квото и да е намекващо, че не си в България, а в друга държава?

Бате ти нито казваш какъв ти е проблема, нито по нормален начин питаш как може да се реши ми на всичкото отгоре се дуеш като глист на ламарина.

Не ми става ясно и друго. Ти кипърец ли си? Какъв ти е проблема да се регистрираш в сайта като българин ако си такъв?

Пример мога да ти дам с Party Gaming. Те не приемат българи от България защото офиса им е на Цариградско. Нямаше обаче проблем докато бях в Малта да си отворя сметка при тях и да си играя на воля :)

Панимайш?
    • hero7
      hero7
      Глобален
      за последно ти повтарям да прочетеш темата....за да не цитирам сам себеси,и като ти казвам,че не мога да се регна от тука на друга платформа освен на покерстарс значи НАИСТИНА НЕ МОГА,защо ме караш да ти пращам билет да дойдеш сам да видиш?!
      2 теми по на горе също съм написал,че не искам некой да ми остроумничи,а искам компетентен отговор,който на този етап никой не ми е дал! Само напри лютеница в темата.....мерси много за вниманието все пак,но ти се моля да спреш да се праеш на много умен.....и като немаш отговор си мълчи там и си се радвай,че от Малта си се рагнал и си свиркай......съгласен ли си с мен?
      По горе си пише,че нема да стане по какъвто и да било начин,и искам да ми изтрият ацц-тата....
      Има си админи да видят тука що съм писал, че искам да ми закрият ацц-тата....та много мерси за загубата на време,аз имам друг акаунт,вкарал съм си 50€ и ме боли,сети се кое.....!
      Последно до админите, трийте "hero7" и "jorokukov" както и цялата тема,че ми писна от сабоумници......
      Мерси ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • DevilHand86
      DevilHand86
      Бронз
      незнам защо продължаваш да викаш на бялото черно копирах ти извадка от официалния саит на Full Tilt кадето изрично пише че нямат проблем с хората от Кипър ако ни неможе да се регнеш проблема не е в местонахождението ти явно има някакъв технически проблем или някаде допускаш грешка не се опитвам да те спамя или обиждам опитвам се да помогна :)
      Full Tilt примет 100% регистрации от Кипър може да направиш снимка например да покажаш каква точно грешка ти дава и тогава може да ти кажем какъв е точно проблема :) но определено не е от местонахождението ти :f_cool:
    • hero7
      hero7
      Глобален
      на момента започвам пак.ама снимки ще сложа на некое FTP..........
    • hero7
      hero7
      Глобален
      Имам регистрация,във фултилт,и ще им дам на ацц-то "hero7" ацц името във фултилт,мъкар,че ме съмнява да стане нещо...... но все пак излезе прав! Сорка ако има нещо,ама ако се поставиш ти на мое място,немаше да ти е много приятно да минеш теста 2 пъти,и да не ти дадът нищо,а за сметка на това да ти анулират ацц-то.....
      да видим какво ще стане?!
    • DevilHand86
      DevilHand86
      Бронз
      няма проблем бро надявам се всичко да варви по вода едва ли ще има проблем този път :)
      докато чакаш таи таи имаш броз може да пречетеш статиките да погледаш някоя друго видео определено има какво да научиш :f_cool:
    • hero7
      hero7
      Глобален
      Пратих на Jeff (пичага от съпорта) е–майл,в който казвам,че имам 2 акаунта и за кфо иде реч (как съм чакал 2 месеца,как ми е писнало да чакам и за кфо имам друг акаунт(НА АНГЛИЙСКИ) ),и ако нещо не му е на кеф оная работа да деактивира акаунта,за което ще съм му АДСКИ МНОГО БЛАГОДАРЕН.....и ще пиша утре какъв е развоя,на двумесечият КУЕСТ,натоварвайки мен и мояата САГА в прослувутия уеб сайт POKERSTRATEGY.COM
    • hero7
      hero7
      Глобален
      devilhand излезна пич,подаде ръка,и все някога някъде ще се отплатя,като рейзна алл ин на флъш срещу твоят фулл хаус :P :)
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от hero7
      Имам регистрация,във фултилт,и ще им дам на ацц-то "hero7" ацц името във фултилт
      Не че искам да прецаквам нещата, но ако този акаунт си го направил преди Pokerstrategy и не си го тракнал с нашият код ще останеш разочарован накрая.

Отново повтарям, в случаи, че не станат нещата, 888.com, cake poker и bet356 ще те вземат със сигурност, независимо къде си.

Best,
      Kukki :s_love:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей hero7,

Неприятно е, ако по някаква причина се налага да чакаш началния си капитал и разбирам нетърпението ти. Но останалите членове просто се опитват да ти помогнат, затова те моля да проявиш малко повече търпение.

И все пак искам отново да ти обърна внимание, че нито ние, нито покер залите позволяват отварянето на повече от една сметка. Поради това е затворена втората сметка, която си отворил при нас, поради това и не можеш да получиш началния капитал на сметката си в PokerStars (ако вече играеш там).

Аз също не съм чувала Full Tilt да имат ограничения за Кипър, затова си мисля, че би трябвало да можеш да получиш началния капитал при тях, стига сметката ти да е създадена по нашите инструкции и да е тракната към нас.

Ако вече си писал на отдела ни за обслужване на клиенти, аз съм убедена, че те ще направят всичко възможно, за да получиш началния капитал възможно най-бързо.

Поздрави,

Надя
    • 1
    • 2