Едномесечно предизвикателство

• ShellShok
      ShellShok
      Бронз
      Здравейте!

На кратко за мен - Казвам се Тодор, уча в ТУ-София. Не бих казал, че съм нов във форума, но пиша доста рядко. Поставям си за цел предизвикателство до края на Октомври считано от днес. Започнах с 40$ в ПС и целта е здрава игра до края на месеца. Поставям предизвикателството с цел да:
      - видя как се справям с покера и дали да си търся работа от другия месец или да продължа да се уча;
      - се науча малко на дисциплина и спазване на БРМ.

До сега няколко пъти съм депозирал, занулявал съм се, кеш-аутвал съм и като цяло за последната година съм малко на + от покера, но никога не съм играл сериозно повече от седмица.

Имам известен опит на фифти50 (бях БЕ на 15$ преди известно време), победих 18ман на 7$ с 4% РОИ за 2500 турнира. Все още се чудя към кой формат на СНГ да се ориентирам и тук може да дадете някой съвет. Изиграх набързо 6 6-мах хипер турбо на 1.50$ и вдигнах банката на 52$, но знам, че е малка да продължа да ги играя, но като цяло мисля да продължа с 18 човековите и да се включа за битката на планетите.

Понеже ще играя 4 дни по 6 часа и 2 дни по 4 часа на седмица ще си поставя някакви краткосрочни цели:
      - 300 турбо турнира на седмица
      - 5-те най-губещи и други 5 ръце за анализ на ден
      - в седмия ден ще се постарая да отделям по 2 часа да гледам видеа и поне 1 час да разглеждам форумите за анализи.

Ще качвам нивата на 50 БИ, понеже мисля да играя на 8-10 маси, да не стане някой гаф.

Крайна цел - да се кача на 3.50$ в края на месеца и да имам банка да играя спокойно там.

Начална банка: 40$
      Моментна банка: 53.59$
  • 3 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей ShellShok,

Честит блог и успех с предизвикателството!

- видя как се справям с покера и дали да си търся работа от другия месец или да продължа да се уча

Един приятелски съвет,наблягай на учението въпреки че в ТУ е трудничко.Един образован човек има много повече възможности пред другите в живота, а дори и по покер масите :)

Поздрави,

Боби.
    • ShellShok
      ShellShok
      Бронз
      Не ме разбирай погрешно. ТУ няма да си го оставя. Или ще си търся работа за през свободното време, или ще изкарвам някой допълнителен лев чрез покер.
    • ShellShok
      ShellShok
      Бронз
      Малка промяна в плана. Поради разпокъсаното свободно време ще играя в момента само фифти50, имам известен опит и не трябва да е проблем да ги бия на 1.50$.

Банка: 58$