Блокирана сметка

• BlnCarq
      BlnCarq
      Бронз
      здравеите.Проблемът ми е че бет365 ми блокира сметката в покера с някакво обвинение че сам прехварлял чипове.Направо бях поразен даже немога да разбера от коя рака го прецениха това.Онзи ден бих една рибка и му зех кам 250 долара пиян ли беше незнам ама си го ударих яко.Сега ми искат документ сниман и аз не им пращам разбира се.Причината е че ми пишат на парво време да им изпратя документ за самоличност пак щяло да видим после.Аз им казах да потвърдят обвиненията си с факти да ми покажат рацете които са самнителни,а дори и да са такива в нета е пално с ламери немога да бъдя винен заради това че някои е пиян надрусан или играе за парви пат ппокер.Някои ако има съвет да казва какво да предприема в ситуацията все пак са ми блокирани около 1500 лева
  • 4 отговора
    • pc1000
      pc1000
      Бронз
      Ако искаш да си видиш парите изпълнявай стриктно каквото ти искат безпрекословно !
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей BlnCarq,

Както pc1000 те е написал, при положение че сметката ти е блокирана, трябва да съдействаш на покер залата, за да се разреши случая.

Отделите за сигурност имат право да поискат такава проверка, ако системата им засече някаква необичайна активност или действия и не предоставят информация за това какво са засекли, тъй като това ще компрометира системата им.

Съдействието на отдела за сигурност само би показало, че няма нищо нередно с твоята сметка. :)

Имай предвид, че покер залите са лицензирани за работа с лични данни и предоставянето на такава информация не би трябвало да те притеснява, тъй като почти всеки онлайн покер играч се е сблъсквал с такава проверка рано или късно.

Всъщност лично аз дори искам да ми бъде направена такава при регистрация, тъй като това повишава значително сигурността на сметката и средствата ти в залата и елиминира някои възможни бъдещи проблеми.

Разбира се - предоставянето на необходимите документи не гарантира нищо относно тяхното решение, но имай предвид, че щом ти ги изискват, със сигурност трябва да им ги предоставиш, ако искаш да разрешиш случая си.

Поздрави,
      Александър
    • SoHmNigredo
      SoHmNigredo
      Бронз
      Това са нормални рутинни неща . Невярвам да има някакъв промлем ако съдеистваш.
      Все пак си се съгласил с правилата на залата когато си се регистрирал . Затова просто изпрати каквото ти поискат :)
    • fenche93
      fenche93
      Бронз
      Съдействай им и след това искай мотивите, все пак искат само да потвърдиш самоличност ...