Еверест Мънибукърс и т.н

• FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Здравейте, малко съм неук в това отношение и имам едно питане към по-запознатите от мен. От бонусът ми в Покерстратеджи имам 200 долара в Еверест и сега искам да си ги прехвърля по банкова сметка. Проблемът, е че когато се опитвам да добавя Виза (такава ми е картата) в Еверест ми излиза като опция само депозит и май не мога директно да си прехвърля паричките в подобна сметка и май ще трябва да го правя през мънибукърс, а там ми е тъмна Индия какво точно трябва да направя. Ще се радвам, ако някой ми даде съвет как най-бързо и лесно мога да тегля пари от Еверест на този етап. Като вариант за теглене ми дава и някаква опция Cheque, която пък грам идея нямам представа за какво е... :(

Благодаря предварително на тези, които се отзоват :)
  • 17 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей FunkFreaker,

За да можеш да теглиш към Visa, трябва да депозираш минимална сума. Същото важи и за Moneybookers. По този начин регистрираш своите сметки и имаш право да теглиш. Това е сайтът на MB: цък. Отваряш си сметка там и депозираш. Провери минималния депозит, който трябва да направиш в Everest Poker. Моля да се свържеш с отдела им за клиенти.

Поздрави,
      Деси
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Здравей Деси,

а има ли вариант да не се занимавам с Мънибукърс и директно да се разпореждам с парите си от банковата сметка. Демек да правя трансфери от нея към покер сайт или сайт за залагания и обратното, без посредник да са ми мънибукърс.

Тъй като написа за Виза нещо искам да попитам дали съм разбрал. Сега примерно мога от моята банкова сметка в Пощенска банка (към която имам карта Виза) да депозирам 5 долара, колкото е минимума в Еверест и веднага след това да направя обратния път като си изтегля от Еверест към банковата сметка 205-те долара, които ще имам в покер акаунта ? :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от FunkFreaker
      Тъй като написа за Виза нещо искам да попитам дали съм разбрал. Сега примерно мога от моята банкова сметка в Пощенска банка (към която имам карта Виза) да депозирам 5 долара, колкото е минимума в Еверест и веднага след това да направя обратния път като си изтегля от Еверест към банковата сметка 205-те долара, които ще имам в покер акаунта ? smile :)
      Здравей отново,

Правилно си разбрал. По този начин можеш да изтеглиш с картата към сметката си, но ти трябва минимален депозит. За повече инфо, пиши и на залата. А иначе е оферта да имаш MB сметка.

Поздрави,
      Деси
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      А да Ви попитам, когато от даден сайт ми искат номер на кредитната карта, аз този номер, който е на самата ми карта ли трябва да въведа или някакъв друг номер (IBAN) и т.н
    • ibordd
      ibordd
      Бронз
      Горещо те съветвам да ползваш МБ. Регистрирай се със същия мейл с който се регистрираш и по покер сайтовете , така няма да имаш почти никакви главоболия с безкрайни верификации на документи, както е при тегленето с карта.
      Регистрацията и верификацията на сметката ти в МБ ще ти отнеме 3-7 дена но си заслужава .
    • mainacity
      mainacity
      Бронз
      Специялно за еверест няма проблем с пращането на документи . Депозирай минимума както ти казаха и след това изтегли колкото искаш . Трансфера става за около 3-5 дена . Най-добре пускай в четвъртък или петък парите идват във вторник което е най-добрият вариянт според мен .
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      А да Ви попитам, когато от даден сайт ми искат номер на кредитната карта, аз този номер, който е на самата ми карта ли трябва да въведа или някакъв друг номер (IBAN) и т.н
      Щом ти искат номера на кредитната карта, значи въвеждаш тези цифри, които са написани на самата карта.

Аз също обаче бих ти препоръчала Moneybookers - да не говорим, че ще получиш и бонус от 100 StrategyPoints за по-високо ниво, ако се регистрираш през нашия линк.

Поздрави,
      Надя
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Здравейте отново. Като предява теглене от еверест ми искат някаква верификация.

1. A government issued photo ID. Please do not alter or black out
      anything on your ID. - това тук предполагам е сканирана лична карта от двете страни.

2. A proof of address. Generally a utility bill or bank statement work
      well for this. Please scan and send in a paper bill, as an electronic
      screenshot is not acceptable. You may black out any information you do
      not wish us to see on this, so long as your full name and address are
      legible. - ето тук не ми е ясно какво точно да им изпратя...

3. A verification of whichever deposit method you may use on your
      account. If you would like to use a credit card, we will need copies of
      the front and back of the card, as well as the attached purchase
      agreement form. If you would like to use an eWallet such as NETeller or
      Moneybookers, we would need a screenshot showing your name and account
      information (account number, email address, etc.) - тук ми искат сканирана кредитна/дебитна карта от двете страни

Надявам се някои да ми изясни по-подробно точка 2 от изискваняита им. Благодаря предварително!

Също така гледам, че ми искат и някакво Credit Card Statements for each card, което също нямам представа какво е...

Поздрави,
      Христо
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей FunkFreaker,

Винаги, когато имаш текст на английски, който не разбираш, можеш да ползваш безплатния онлайн преводач на Google - http://translate.google.com

В случай ти искат доказателство за адрес, което може да бъде сметка за телефон, ток, вода, кабелна телевизия или извлечение от банкова сметка или кредитна дебитна карта. Важното е да има твоето име и адрес на документа... и той да е издаден от някоя по-голяма фирма.

Поздрави,

Станислав
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Credit Card Statements for each card

Това пак ли са такива извлечения ? Защото аз бележка за картата ми освен тази, която ми дадоха, когато си я издадох нямам.. :(
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Да, това са месечните извлечения. Ако картата ти е кредитна със сигурност трябва да имаш такива. Обади се в банката си и попитай.

Нямаш ли сметка за GSM-a?

Станислав
    • nenko91
      nenko91
      Бронз
      Първоначално публикувано от ibordd
      Горещо те съветвам да ползваш МБ. Регистрирай се със същия мейл с който се регистрираш и по покер сайтовете , така няма да имаш почти никакви главоболия с безкрайни верификации на документи, както е при тегленето с карта.
      .
      А ако мейлът е друг? Направих си нов специално за МБ, защото другият е пълен с разни глупости.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей nenko91,

Ако имейлът, който си използвал в покер залата е различен от този в Moneybookers, просто си смени имейла в покер залата.

Аз имах същия проблем във Full Tilt и се наложи да си сменя имейла, за да мога да депозирам чрез MB. Смяната става лесно... поне във Full Tilt Poker.

Поздрави,

Станислав
    • Mirconey
      Mirconey
      Бронз
      Същия проблем. Благодаря за съвета, така и направих :)
    • nenko91
      nenko91
      Бронз
      Мерси много :f_thumbsup:
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Здравейте реших да не спамя с поредната нова тема и мисля да ви попитам тук няколко неща относно Мънибукърс.

1. След като добавя дебитна карта Виза Електрон (на Пощенска банка) и я верифицирам веднага ли ще мога да преместя пари от нея в Мънибукърс акаунта си ?

2. Каква такса ще ми бъде взета от Мънибукърс при подобна транзакция -> от дебитна карта към тяхната виртуална банка ?

Благодаря предварително :)

Поздрави, Христо
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте реших да не спамя с поредната нова тема и мисля да ви попитам тук няколко неща относно Мънибукърс.

1. След като добавя дебитна карта Виза Електрон (на Пощенска банка) и я верифицирам веднага ли ще мога да преместя пари от нея в Мънибукърс акаунта си ?

2. Каква такса ще ми бъде взета от Мънибукърс при подобна транзакция -> от дебитна карта към тяхната виртуална банка ?

Благодаря предварително :)

Поздрави, Христо
      Здравей Христо,

Да, би трябвало веднага след верифициране на Виза картата ти да можеш да депозираш средства по сметката си в Moneybookers.

Всички такси можеш да намериш на тази страница (описани по държави).

Поздрави,
      Надя