6max 50E JJ deep

• Alcas
      Alcas
      Бронз
      Poker Stars, $45 Buy-in (50/100 blinds, 10 ante) No Limit Hold'em Tournament, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: 10,180 (101.8 bb)
      SB: 7,995 (80 bb)
      BB: 8,715 (87.2 bb)
      UTG: 14,063 (140.6 bb)
      MP: 9,370 (93.7 bb)
      Hero (CO): 8,210 (82.1 bb)

Preflop: Hero is CO with J J
      2 folds, Hero raises to 250, BTN calls 250, 2 folds

Flop: (710) 3 Q 6 (2 players)
      Hero bets 350, BTN raises to 700, Hero calls 350

Turn: (2,110) A (2 players)
      Hero checks, BTN bets 1,000

23/12 4% 3bet 283 hand
      50% fold vs C bet от 8 ситуации
      сс от бутона 29% от 25 ситуации
      vs C bet IP raise 20%
      call 38
      fold 38

AGG 30% г/д равна на всички улици

рейза му в позиция беше странен. По принцип рейнджа му е сравнително широк от бу. Не съм сигурен дали често не се опитва да прави някоя магария за да вземе пота. Мисля че трябва да го колна поне 1 път. Проблема е че може да го прави и с ръце за стойност при които да има KQ AQ 33 66.

На търна не съм сигурен какво да правя. Предполагам че моя рейндж изглежда като някои дами, мидъл пеъри и понякога добри Ах с които не съм му повярвал. От негова страна може да се е надъхал да продължи с блъф, очаквайки че може да се уплаша. Както и да продължи да залага стойностните си ръце, + някои блъфове пипнали очакван дял. Сега като гледам мисля че ще е супер силно да го превъртя на търна понеже мога да имам топ сетове, но ми изглежда доста спю. Все пак без достатъчно инфо реших да фолдна за да не направя по-голяма грешка на по-късните улици.
  • 2 отговора
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      И аз бих го превъртял Ванка. Освен това може да те рейзва на флопа и с мид пеъри(понеже не иска да колва и търна) и с 6 x ръце. Иначе според мен ако си решил да предваш си фолдни още на флопа. Кола изглежда несигурна ръка и пот контрол и ако е добър и усети ще фолднеш на по късните улици. Тъпи ми са анлизите, но все пак не съм про :facepalm: :D :P
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравей Ванка,

Префлоп:
      ОК

Флоп:
      Бет е стандартното. След неговия рейз без инфо дори може да фолднем, защото сме ООП и лошия може да е някой донк, който рейзва Qx и никога не фолдва.

Търн:
      Мисля, че не е лоша идея да ч/р на блъф, защото лошия рядко ще се подобрил на тази карта и ще продължи само с сет/2чифта, което не са толкова много комбинации. Ако ни колне, по-скоро бих предал ривъра.

Поздрави,
      Бах