3,5 $ 6 max

• 3 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей hrstoilkov ,

На тоя борд срещу двама опоненти ще се опитам да стигна до евтин шоудаун. Бих колнал и ще съм внимателен на следващите улици.
      След като сме рейзнали бих колнал пуша. Разбира се понякога опонента ни ще показва по-силна ръка, но с ТП втори кикър и опен ендер затварям очи, проплаквам и колвам. Имаме прекалено много екуити, а в пота има и много пари.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      Нямам :heart: за това фолднах. А него го слагам на 2 пеара или готов стрейт ,не виждам с какво може да ми рейзва. така
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Разбира се понякога опонента ни ще показва по-силна ръка, но с ТП втори кикър и опен ендер затварям очи, проплаквам и колвам. Имаме прекалено много екуити, а в пота има и много пари.

Aко играча е тайт, тогава фолдвай, но без такове инфо се стаква заради това, че ще показва, флъш дроуве, един чифт ръка и чифт с дроу. След като сме уголемили пота с рейз и получаваме добри оддс, кол ми харесва.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface: