3,5$ 6 мах

• hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      PokerStars No-Limit Hold'em, 3.5 Tournament, 50/100 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

BB (t4,295)
      Hero (SB) (t4,705)

Hero's M: 31.37

Preflop: Hero is SB with 10, 9
      Hero raises to t200, BB calls t100

Flop: (t400) Q, 7, 9 (2 players)
      BB bets t400, Hero calls t400

Turn: (t1,200) A (2 players)
      BB checks, Hero bets t700, BB calls t700

River: (t2,600) 2 (2 players)
      BB checks, Hero bets t1,688, 1 fold

Total pot: t2,600

Results below:

Hero didn't show 10, 9 (one pair, nines).
  • 5 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей hrstoilkov ,

Префлоп:

При тези стакове по скоро бих рейзнал 2.5ББ

Флоп:

ОК.

Търн:

Малък бет за стойност от дроувете ми харесва. Бет до около 500 чипа е достатъчен.

Ривър:

Едва ли лошия ще фолдне и дама. Няма смисъл да блъфираме. По скоро бих чекнал бихайнд.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      Не мисля ,че ще чекне търна с Q ,а пък A е добра карта аз да почна да залагам.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей Хриси,

Щом не смяташ, че има дама на какво го слагаш и защо играеш така ? Тогава единственитер ръце, които ни бият и биха фолднали са K9o и J9 и не се знае и дали ще ги фолдне рибата. Всичко друго бием.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      Кофти изигран дроу. Понякой път ще изкарва и Q ,но зависи от играчите, ако е по тайт мисля ,че ще я фолдне дамата. Мисля ,че е като бет сайз го изиграх добре.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Точно, че ние ги бием тия дроуве. По начина, по който играем едиснвеното, което караме да фолдне е дама. Не смятам, че ще фолдва достатъчно чести, че д го правим. Рибата може да се заинати и да си я колне и на ривъра.
      Като бета на търна за стойност от дроувете е добър, но на ривъра предпочитам да си вземем шоудауна и да не го караме да фолдва дамата си ако я има тъй като не смятам, че ще я фолдне.
      Ако според теб този играч ще я фолдне, тогава супер, пушвай и ще е печелившо разбира се.

Поздрави,