Проблем при депозиране

• danieldavidoff
      danieldavidoff
      Начален
      Здравейте,
      Опитвам се да депозирам в Покерстарс с Epay и ми излиза това: http://www.prikachi.com/images/506/6668506y.png

Днес си вкарах в картата 20 лева и опитах дори с VISA ELECTRON на ОББ,но не става картата ми е в лева и не знам какъв е проблема да не мога да си вкарам парите при положение,че знам че парите ги има в картата..
      Някой някакви идеи как да се справя с проблема ?
  • 7 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, danieldavidoff

За Epay не мога да коментирам, защото никога не съм го използвал.

За Виза електрон, трябва да имаш в предвид, че понякога е необходимо да минат няколко часа след като си вкарал парите в банката, преди да можеш да ги използваш.Друг вариант е да се опитваш да вкараш по-голяма сума от тази с която разполагаш.Например както си вкарал 20лв ако опитваш да заредиш сметката си с $14 може да не ти достигат някакви стотинки, пробвай с $13-$12 примерно.Ако пак не се получава, трети вариант за който се сещам е, че някои карти не стават за онлайн залагания, но сигурен отговор по този въпрос можеш да получиш само от банката си.

Поздрави,

Иван
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Мисля че ОББ са забранили картите им да се ползват за онлайн залагания и игри с пари.
    • danieldavidoff
      danieldavidoff
      Начален
      Мерси за отговорите,
      Пуснах си online за карта на ЦКБ и да се надяваме,че повече няма да го имам този проблем и скоро да е при мен картата.Някой знае ли долу горе след колко време,ще е готова и ще мога да си я взема? :)
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      5 дни принципно. :nh
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей danieldavidoff,

И да споделиш после дали всичко е наред. :f_thumbsup:

Поздрави,
      Александър
    • danieldavidoff
      danieldavidoff
      Начален
      Проблема остава.Получих си картата от ЦКБ вкарах 25лв и проблема е същия?
      Някакви идеи.Да не е проблема при адреса или имената,ако са на кирилица?
      Друг проблем не виждам.. При положение,че някой от Модераторите каза,че става с карта на ЦКБ..

ЕДИТ:

Проблема се оказа,че парите още не са в картата защото първо депозирах 15 и после още 10 и да се надяваме,че до час ще дойдат и другите 10 :D
      А проблем ли е че адреса ми е на Кирилица а не на Латиница?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей danieldavidoff,

Радвам се, че си успял да депозираш успешно!

Предполагам, че си въвел адреса си на кирилица в клиента на PokerStars? Ако това е така за момента това не е проблем, като при нужда отдела за обслужване на клиенти на покер залата може да го промени на латиница.

Поздрави,
      achko