Рейк?

• dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      Аз попрочетох повечето неща в Pokerstrategy.com и разбрах каква е печалбата на сайта от разпространяване на безплатния капитал. Това ,което разбрах е че вие взимате част от рейка който съответната зала взима от нас ( ако не съм прав моля ме поправете :D ) Аз играя във фуллтилт и си бях изчислил рейк бека на 5 $ тази седмица , а ми върна 2 , и се чудя дали това е така поради факта че съм регнат там от Pokerstrategy. Смисъл това ли е рейкът който вие взимате?. А и още нещо ( като съм тръгнал пак да правя нова тема :D ) , я ми обяснете за рейкбека на фуллтилта , кога го дават ,за кои дни игра , седмица за седмица ли го дават , или как?
  • 4 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Мога да те уверя, че на теб не ти струва и стотинка това, че си член на PokerStrategy.com, а дори напротив - рейкбекът във Full Tilt Poker получаваш благодарение именно на членството си при нас. Играчите, които са се регистрирали в тази покер зала директно не получават никакъв рейкбек. Ние задържаме само част от рейка, който ти така или иначе плащаш.

Предполагам, че по-малката от очакваната сума рейкбек се дължи на други удръжки, които са част от условията на Full Tilt.

Ето как работи рейкбекът във Full Tilt:

Рейкбек получаваш веднъж седмично на покер сметката си, в петък за предишната седмица (вторник до понеделник). Получаваш и имейл от Full Tilt Poker.

Те удържат част от рейкбека обаче, ако:

- изчистваш бонус или си изчистил такъв наскоро
      - си използвал своите точки за вход за турнири или за стоки от магазина им
      - си правил депозит или си теглил пари от сметката си.

Най-вероятно това е причината да си получил по-малко средства тази седмица.

Поздрави,
      Надя
    • dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      А то в петък получавам рейкбека за по-миналата седмица...аха ясно. То още не е дошло време да си го получа значи. Мерси Надя
    • dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      Възможно ли е понякога да бавят рейкбека? Може и да ми се струва от часовата разлика , щот във fulltilit играя пък те там нали САЩ... :f_biggrin:
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей,

За съжаление няма как да знаем отговора на този въпрос :)
      Мисля, че Full Tilt Poker имат определен часови диапазон, в който превеждат рейкбека, но с такъв въпрос е по-добре да се обърнеш към тях.

Поздрави,
      yolov