Are you afraid of making a mistake?

• phoenixxx007
      phoenixxx007
      Бронз
      Трябва да се направи нещо.Какво?Блог!!!
      Днес ми се случиха някои неща,които ме накараха да се замисля.Стигнах до покера и се питам дали ще ги размажа или въобще да не се захващам повече.Ама няма как да стане без блог.Форумът е супер!!Отдавна го следа,но почти не съм писал.Време е.
      Чел съм доста блогове,някои наистана разбиват и надъхват яко.Моят може да не е чак върха,но пък това не е важно.

Казвам се Атанас между другото.Покер успехите ми са нищожни все още,но някой ден :heart: .Занимавам се някъде от 2 години,като съм почнал от нулата,с фрийроли и други глупости.Това си има и плюсове и минуси,но не го препоръчвам на никого.Минах доста зали,в момента съм в покерхевън на 10 НЛ.От 2 месеца обаче не съм играл,както се е
      случвало и други пъти.Проблеми с мотивацията или пък изникват други занимания.Това мисля е и основната причина да стоя дълго на едно място.Липса на игра!Трябва да се играе по много,да се чете,да се подобряваш.Всички го знаем,но е трудно нали!?

Блогът би трябвало да ми помогне,дори и малко да е.Ще гледам да пиша редовно до колкото мога.Не знам какво ще преобладава,но няма да се оплаквам от бед бийтове и шибани ръце.Все пак вариацията е кралица.Надявам се и на някой друг коментар понякога,така за разнообразие поне.

Дали да си поставя цели??То имам доста де,но така да ги пиша напразно.Може би след някоя седмица,живот и здраве.Стига да тръгне покера,да се завърна с гръм и трясък както се казва,че за 2 месеца съм забравил кои са рибките даже :s_biggrin: .

Добре пожелавам си само много игра!Както и на всеки четящ това,да ги смачка!
      Айде отивам да ям и после сядам да видя дали не съм си изгубил таланта :D .

Ето и една любима песен да звучи.

(Ех,докато го видя тоя бутон за тубата)

П.п. Закона за хазарта да го духа.
  • 14 отговора
    • inevitablee
      inevitablee
      Бронз
      Успех!
    • ivannstefanove
      ivannstefanove
      Глобален
      Честит блог! Дано да те мотивира да играеш! :f_thumbsup:
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      Мачкай !
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Наско,

Пожелавам успех на блога и на целите ти.

Поздрави

Елена
    • phoenixxx007
      phoenixxx007
      Бронз
      Мерси за пожеланията.
      Вчера взех,че поиграх малко.Ей голяма мъка си беше,след 1 час си мислех,що да не ставам вече?Няма да се преуморяваме като за първи ден :facepalm:

Ама надвих шибания мързел де,направих още 1 час.Са остава да прегледам ръцете и пак да ги почвам,че време нема.

И НАЗДРАВЕ ЗА ЦСКА!!!

И ЗА ГРИШО!!
    • phoenixxx007
      phoenixxx007
      Бронз
      Време е за някакъв ъпдейт.

Мина 1 седмица вече,през която играх колкото мога.Направих 6,5к ръце,един не лош обем по моите критерии :D .Можеше и повечко да е,но прескочих няколко дни.За това пък седмицата ми беше интересна извън покера.Очаквам да набера скорост и да свърша повече неща през идващата седмица.Като за тази цел се опитвам да вкарам и някои промени като по-здравословно хранене,повече спорт и по-малко губене на време с интернет и тв.Доста е трудно да си изградиш полезни навици,в един момент ти писва и си почваш пак по старому.Но не трябва да спираме да опитваме все пак.

Да се върна на покера.Мисля,че не играх зле,опитвах да съм малко по-агресивен.Разглеждах по-интересните ръце,нямаше много,за които да се чудя.Ето и графика:

Червената линия винаги ми е била надолу,което е нормално за ниските лимити.Със сигурност имам много неща за подобряване,с които ще извличам повече стойност.Ще гледам да прочета някоя статия или ще изнамеря някое готино видео.

Записах се също за публичната тренировка,в която ще се преглежда сесия.Дано да бъда избран(стискане на палци).Вчера снимах с камтасията една сесия и тъкмо се израдвах,че имаше хубави ръце и..
      Накрая гледам нещо не се беше запаметила :facepalm: :facepalm:
      Ама кво да се прави,ше го направим.

Очертават се хубави дни отново.Надявам се да има игра.
      И ви пожелавам,късмет в живота :club:
    • phoenixxx007
      phoenixxx007
      Бронз
      Ще драсна някой друг ред.

Ей много ползотворна седмица :) .Не че съм играл много или пък съм много напред,а зарадииииии BattleHunter!!!Бях избран за тренировката,с анализ на сесия.Друго си е да ти покажат някои грешки наготово,спестява адски много време.Има неща,които са толкова логични,но свикнал ли си грешно..

Та за хората,които си мислят,че целия лош късмет е срещу тях и генератора си ги е набелязал,мога да им кажа само да си погледнат играта.Не че не си ги знаем тия неща,ама трябва да се напомнят,че паметта често е доста избирателна.
      Не случайно се дават доста пари за коучинг,струва си!Като кача на 100 НЛ в близкото бъдеще :facepalm: ,задължително ще заделям за някой треньор,който си цъка на 400 примерно (схемата е измислена :D ).

Нов месец започва,трябва да е ударен,че после идва Декември,което не е добре.Сега като играх последните 2-3 дни,имам чувството,че ги бия лошо,с нововъведенията ми.Може и да ми е вързало де,времето ще покаже.

Гледах The Shawshank Redemption за пореден път вчера,който не го е да дърпа бързо.Животът е хубав.

Без графики и музика тоя път,нека да е скучно.
    • phoenixxx007
      phoenixxx007
      Бронз
      Неделен ъп.

10-ти ноември сме,честити ни 24 години демокрация :facepalm: .До кога така?Няма да пиша по тая тема.

Покер форум,да си говорим за покер.Само че нищо интересно,да бях турнирен играч да шипнех нещо да се похваля,ама това е..
      Въртя си се в кръг,ту дръпна малко напред и на следващия ден си ги върна.Не че имам и много ръце де,към 5к за седмицата,някои по толко правят на ден = чудовища.

Разгледах си месеците как са вървели през годината,много забавно четиво :D .Общо взето мога да обобщя:
      1.Доста губещ играч съм на 10 НЛ.Добре,това не мога да си го обесня,колкото и слаб да съм,тва се пак е 10 нл , до сега трябваше да съм го бил 1000 пъти.Плюс че играя в много приятна зала,има достатъчно :f_biggrin: :f_biggrin: .Не знам.

2.Имам ''адски много" обем,това е свързващото звено към първото,но все пак..Най-голям обем за месец 26к,имам още 2 по около толкова и другите,катастрофално.Има си причини,не е само от мързел,но си остава смешно.Целта за месеца е да си бия рекорда,което е елементарно стига да си дам малко зор.

3.Няма значение как е било,гледам в настоящето,а и покера за сега ми е само хоби.

Изгледах 2-3 клипчета на kotsebotse,отдавна се канех и най-сетне стана.Някаква поредица захванах,готина е,извадих си някои неща.Do the evlotion се казва,може да си я намерите.

Вчера се напих доволно,трябваше да пробваме виното на един приятел.Днеска не е особено приятно,знаете си..Хубава вечер,трябва да се разпуска.

Как мислите кога ще падне правителството,аз залагам на 15 декември.
      Сигурно има някаква тема,трябва да я намеря..

Пиша разхвърляно,кво пък.

Почитания.
    • phoenixxx007
      phoenixxx007
      Бронз
      Здравейте,

Как се чувствате като трябва да сваляте лимит?Отвратително,идва ти да повърнеш,като след петата чаша вино,която изпих снощи.Така де,трябваше принудително да се върна на 4 НЛ.Какво падение,мислиш,че си добър,най-накрая си намерил правилния път,но продължаваш да губиш.Вариацията ли е виновна,рибите ли,залата ли е ригната?НЕ!Единствено аз съм си виновен,няма как след близо 2 години да съм отново на 4 НЛ.Ааа,тоест има,хаха,хората по 3 поршета си купуват за тва време с вип точки.После кажи как да не се мотивираш,нооо загубите те правят по силен.Шибани клишета!
      Да не си помислите,че съм ядосан или тилтнат,не добре съм си,може и по-добре.Ще продължавам да играя,а и заради тоя банкрол мениджмънт не съм фалирал още,ех полезни статии в покерстратеджи.Хубаво е да се пише и за загубите,да си признаеш,че не те бивъ.
      Не ми се пишеше въобще в блога,даже си мислех да го зарежа,като 93% от хората,които като не им тръгне предизвикателството от 0 до 100000000$$ за 6 месеца,и темата им отива в дълбините на канала.Ама се разходих,наядох се и си викам що па да е така.
      Дойде ми идея през седмицата да се ровя из архива по някви стари яки теми и да ги препрочитам,пък после да споделя,щот си заслужават.И ето една такава click.Много истини има,само тия неща да следвам,би требвало да стана бг Даниел Негряно.
      Като стана и аз ше си предавам мъдростите,за сега толкова.

Нещо красиво!
    • phoenixxx007
      phoenixxx007
      Бронз
      Нещо омазах как се трия!?
    • nitrol
      nitrol
      Бронз
      Пожелавам ти бързо да излезеш на верния път. И моля те, смени си темата на блога, че не е правилно написано. Правилното е : Are you afraid of making a mistake....

Успех!
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, phoenixxx007,

Свалянето на лимита е част от играта, надявам се това да не повлияя негативно на играта ти и да не изпаднеш в тилт :)

Успех на масите
    • phoenixxx007
      phoenixxx007
      Бронз
      Усилено вървим към бъсто сити :fuckyeah

Щом и на 4нл ме попляскват,за кво говорим?Играя с хора дето си мислят,че са на съботната сварка в махалата,ама пък им влизат бе дейба.Знам че колелото ше се завърти,ама много бавно и тегаво нещо,дай да го смажем,земе че тръгне.
      Къде отиде тръпката от първите сблъсъци с покера,като си лафехме с аверите и поркахме бира.Лимпваш си с 93,щото те кефи,боли те дали е +ЕВ,колко му е рейнджа и дали звездите са с тебе днеска.А са сички са грайндъри и 24 маси са им малко.Сигурно треа да си науча рибките и кучето да цъкат и те бутоните и да видите тогава рейк.Как да се кефа на Абц покер,то затъпяваш и ти се присира.Ама нема надеждата докато не угасне,сиреч докато не изпукаме и последния цент,ке се бъхтим.
      Сичко идва от там,че много си повервахме,прочетохме 3 статии и вече ше убиваме,сън дея е наш,а после сме на карибите да караме сърф.Но не става туко така.Седии,земи тая лопата в главъта!!Оня в телевизора не го гледай,той има каубойска шапка,ти имаш ли?Е,къде си тръгнал тогава.
      За покер у тая тема,може се научи трудно,ако искате си пишем за друго?Я за курви,рулетки,нещо друго.Вижда се,че нема как да стане.

Е тва е истината:
    • spliw
      spliw
      Бронз
      Пич ти или играеш с 5 долара на 4 нл или нз нямаш търпение дисциплина или какво, по хубаво почни да се занимаваш с нещо друго , щом не те кефи и се нервиш толкова по=нагоре евентуално става 30 пъти по тежко. Поздрави!