Малко въпроси

• peshotar
      peshotar
      Бронз
      1.Знаете ли дали могат да се намерят из интернет някакви безплатни покер книжки и ако е разрешено в сайта може ли линк...най-интересно би ми бло за за heads up ,online poker и турнири.
      2.Тъй като не съм играл около 2 месеца,и ми се играе по сериозно от преди,но пън ми се почва нов формат за по-интересно какво бихте избрали между турнири или heads up.И ако играеш само heads up кое е по-добре..cash или някакви бързи турнирчета.Isildur например какво точно играе.И като банка на кое би била нужна по малка банка,би трябвало да е на heads up?И знам,че ще кажете за форматите най-вероятно ,да се избере този който е по-интересен,но въпреки това...турнирите са може би най-интересни,но трябва голяма банка и почти всичките са различни по структура,но пък ми се играе след някои месец турнири на живо.
  • 6 отговора
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      ????????? ?(
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, peshotar,

1. Стратегическите материали и видеоматериалите в сайта са достатъчни, за да опредниш знанията си и да започнеш да играеш. Аз сайт за безплатни покер книжки не знам, затова не мога да ти препоръчам.

2. какво аз бих избрала е мое решение и е въз основа на това, което аз харесвам. Ти, за твое огромно съжаление, ще трябва сам да вземеш решение кой формат да играеш. За различните хора различните формати са различно интересни, затова не играем всички само кеш, турнири или снг. За турнирите ти трябва толкова банка, колкото за останалите формати - винаги можеш да започнеш с 20-30-50 долара и да развиеш банката си. За разлика от другите формати, има фрийроли, от които можеш да изградиш банка. Ако си се насочил към тях и нямаш банка, тук може ще намериш информация как да играеш фрийроли.

Пожелавам ти успех. Надявам се да си направиш блог, за да ни е и на нас интересно да четем как се развиваш :)

Елена
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      Е да ясно ми е ,че принципно аз си решавам,но на heads up може ли да си успешно напред и кое за предпочитане,сит енд го или кеш?Иначе статиите съм ги изчел,но не мисля,че има чак толкова информация за турнири и heads up....и не е много тук мястото но нали аз съм си отворил темата може ли да каже някой какви са минималните лимити на кеш,сит енд го и турнирите
    • nikimaus777
      nikimaus777
      Бронз
      Имам тази HUSnG_Mersenneary_Ebook_rus_pokeroff.ru в пдф на руски език ако ти е от полза дай имейл да ти я пратя
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      О това е интересно ,мерси,ама само дето не знам руски :Д
    • SoHmNigredo
      SoHmNigredo
      Бронз
      Това е все едно да питаш кифла или кювте да ям непознат човек , откъде ние да знаем кое ти допада или в кое си добър .