Въпрос за бонуса от 50$

• psichosis7
      psichosis7
      Начален
      Пратих сканирана лична карта, искахте пълноцветна.. пратих я и снимана от телефон. Данните ми съвпадат изцяло, каква е причината да искате и снимка как държа картата до лицето си ?! Не мислите ли че прекалявате вече ?
  • 6 отговора
    • JamesTudeski
      JamesTudeski
      Бронз
      За да са сигурни, че не е чужда най-малкото ;)
    • psichosis7
      psichosis7
      Начален
      Първоначално публикувано от JamesTudeski
      Много интересно как имам достъп до чужда лична карта.. ?!
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от psichosis7
      Първоначално публикувано от JamesTudeski
      Много интересно как имам достъп до чужда лична карта.. ?!
      Еми роднините ти могат да ти дадат лична карта. По добре прати снимка (това пък няма за какво да се опасяваш, след като си пратил всичко друго).
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей psichosis7,

Добре дошъл сред нас!
      Тази снимка е част от проверката за сигурност. Предлагаме бонуса в замяна на никаква финансова инвестиция от страна на нашите клиенти. За да избегнем злоупотреби, на лице е система за сигурност.

Предварително благодаря за разбирането!

Грижим се за сигурността на вашите документи и разполагаме с Политика за конфиденциалност, която свидетелства за нашия професионализъм.

Поздрави,
      Деси
    • deni1976
      deni1976
      Бронз
      Искам да питам.....след като при регистрация съм дал адреса си,на които в момента съм на квартира–....–а по лична карта съм с друг адрес,как да си потвърдя адреса в момента.Бележките за ток и вода са на хазяйна на името.Какво да направя тогава

Редактирано от Nadia: Изтривам адреса ти, тъй като това е лична информация и не е добре да я има свободно в Интернет. Добре е за твоята лична сигурност да не споделяш такива детайли в нашия форум :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от deni1976
      Искам да питам.....след като при регистрация съм дал адреса си,на които в момента съм на квартира–....–а по лична карта съм с друг адрес,как да си потвърдя адреса в момента.Бележките за ток и вода са на хазяйна на името.Какво да направя тогава
      А получаваш ли сметка за мобилен телефон на това име? Или ако имаш банкова сметка и могат да ти издадат извлечение с адреса ти в момента?

Ако е сметка за телефон или банково извлечение, можеш да закриеш номера на телефона, банковата сметка и т.н., но да се виждат ясно името и адреса ти, и да ни изпртаиш документа :)

Поздрави,
      Надя