Едно ново начало

• 22 отговора
    • inevitablee
      inevitablee
      Бронз
      Успех! :sdrink
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Успех, майна! Ти си надрасъл отдавна този лимит, така че остава само да си върнеш самочувствието и ще ги смачкаш, убеден съм ! Ай, канарииии :)
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

Пожелавам ти успех :) Надявам се да си поставиш разумни цели и да ги постигнеш всички една по една.

Успех :)
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Няма как да няма емоции особено в покера. Предполагам че обичаш тази игра както повечето от съфорумниците. Аз принципно съм забелязал за мене си че винаги когато играя имам повишен пулс и кръвно( в рамките на нормата) и се повишава супер много в рамките на голяма ръка от адреналина. Ако въпреки загубите можеш все още да се наслаждаваш на играта продължавай върни си играта на старото ниво подобрявай я и успехите ще дойдат отново.
      Успех дано бързо се върнеш на старите всисини и успееш да ги покориш и тях този път
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Здравей,
      Това което си написал за психическото състояние много ме изненада.Сега като имаш добре платена работа що искаш пак да се тормозиш?Аз ако имам такава работа ще играя покер само за удоволствие.Наистина е много натоварващо когато това е единствения доход.
      Успех, но си мисля,че ако вдигаш на 60БИ може бързо да се докараш отново до психическо разстойство.
    • 1sickmorron
      1sickmorron
      Бронз
      .
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Бронз
      За човек с работа и опит на тези лимити 60 БИ ми се струват прекалено пък на мен - определено плана ти да качиш на 50 по-бързо ми харесва. Няма да бъдем Венджове, я :D

Успех и ще следя!
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от IvanSh1
      За човек с работа и опит на тези лимити 60 БИ ми се струват прекалено пък на мен - определено плана ти да качиш на 50 по-бързо ми харесва. Няма да бъдем Венджове, я :D

Успех и ще следя!
      Е венджи си цъка спокойно с 600 БИ :D . 25-30 Би мисля ,че се оптимални , но все пак за всеки е различно :)
      Успех братле , скоро пак ще ги мориш !
    • 1sickmorron
      1sickmorron
      Бронз
      .
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      За снимките можеш да използваш http://prikachi.com/ , след като качиш там снимката долу в дясно има "адрес на изображението" , копираш го и тук когато пишеш коментар или го поставяш или цъкаш на " Добави изображение " и там го поставяш за да се вижда снимката .

За ръцете : Ако използваш тракер или мениджър , копираш историята на ръката и я слагаш в http://bg.pokerstrategy.com/poker-hand-converter/ от там всичко е описано.
      За по-лесно намиране / Стратегия /моите покер ръце .. (намира се непосредсвено под стратегия , след като си цъкнал на нея )

Дано съм ти помогнал ! Успех :)
    • 1sickmorron
      1sickmorron
      Бронз
      .
    • 1sickmorron
      1sickmorron
      Бронз
      .
    • 1sickmorron
      1sickmorron
      Бронз
      .
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      :nh

Браво, добро класиране :) Надявам се да се запишеш в темата за милион долара, ако не си го направил.

Успех отново с целите :)

Елена
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Успех! :)
    • 1sickmorron
      1sickmorron
      Бронз
      .
    • 1sickmorron
      1sickmorron
      Бронз
      .
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Според мен:
      1/ лесен фолд на ривъра ;)
      2/ тук винаги сме с най-слабата ръка, но пък ако се стканат 2мата винаги имаме еквити за стакоф. Аз предпочитам фолд след като имаме 3б понеже е много вариативно, а полза няма в лонг рън т.е. леко +ЕВ е като сложиш рейка става БЕ долу горе :)
      5/ бет/бет/бет ;)
      6/ без инфо, че рикриейтив със пасивни статс пре е агро поляризиран пост предпочитам пот флоп, пуш търн :)
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Бронз
      1. предпочитам кол, не мисля, че нещо по-слабо ще плати. far ahead/far behind ситуация е имо.

2. стандартен стак оф.

3. предпочитам рейз/кол флоп. Има толкова много лоши карти на търна, които хем не ти помагат, хем могат да убият екшъна.

4. стд отново.

5. съгласен съм с Венджа, но както си играл на флопа ми харесва натам.

6. предпочитам бет/фолд търна, освен ако нямаш идея как играе дроус, чифт+дроу, чифтовете си.
    • 1
    • 2