Tt 3.3$ 4K

• rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Пича имаше рег статистики, но правеше странни отигравания. Толкова дееп не ми се стакваше префлоп. На флопа колвам за да запазя по-ниските чифтове, Както и ръце като АJ+QK. На търна мисля,че се подобрява единствено AJ или (KJ малко вероятно, а мисля че лошия ще пушне целия си рейндж без АА и КК и JJ.

No Limit Holdem Tournament
      PokerStars
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com
      $3.00+$0.30

Stacks:
      UTG modliszkaAA (91k) 38bb
      UTG+1 peruri (54k) 23bb
      MP1 proospeer (55k) 23bb
      MP2 JIMMAXX (149k) 62bb
      MP3 BelaLany (147k) 61bb
      CO kollerPS (73k) 30bb
      BTN rab allan (39k) 16bb
      SB rokesantacruz (132k) 55bb
      BB jish1 (78k) 32bb

Blinds: 1.2k/2.4k Ante 300

Pre-Flop: (6.3k, 9 players) rokesantacruz is SB 10:diamond: 10:club:
      4 folds, BelaLany raises to 4.9k, 2 folds, rokesantacruz raises to 12k, 1 fold, BelaLany raises to 29k, rokesantacruz calls 17k

Flop: 6:club: 4:club: 6:diamond: (63k, 2 players)
      rokesantacruz checks, BelaLany bets 26k, rokesantacruz calls 26k

Turn: J:club: (115k, 2 players)
      rokesantacruz checks, BelaLany goes all-in 91k,?
  • 2 отговора
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп май по-често бих колнал само с десетките, но, ако знаем, че играча е слаб и почти никога няма да ни 4бетне без силна ръка, то тогава е ок 3бет-а.

Доста кофти ситуация, защото не мисля, че, ако пушнем тук, ни колва по-слабо, но пък от друга страна не знаем какъв е играча и дали прави това отиграване с блъфове? Аз честно казано не очаквам често да ни блъфират така на 3$-ов турнир..

Така играно, на флопа с толкова пари в пота май бих го чек/пушнал за да си защитя ръката. Мисля, че е най-доброто решение.

Търна е супер неприятната ситуация, защото очаквам да пушва целия си рендж тук.. Както АК, така и QQ+.. Ако мислим, че префлоп той има блъфове, то е доста вероятно да 4бетва с ръце като KJo/QJo/JTo, или Ах, които са блокъри и това вале може и да не е най-добрата карта за нас.

Според мен е трябвало още на флопа да решиш ръката предвид съотношението стак/пот.
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Мерси за анализа! И аз мисля че пуша на флопа е най-добрия вариант. Лошия изкара KJo.