IceStream blog + чалъндж/коучинг

• IceStream
      IceStream
      Бронз
      Здравейте юнаци , казвам се Стефан и съм от Бургас , занимавам се с покер малко повече от 2 години , зад успехите ми стоят хора които са ми помогнали ужасно много , сега искам да опитам и аз да бъда полезен на някой.
      Решил съм да направя предизвикателство , а именно да намеря човек който има силното желание и амбиции да се занимава с покер , нужната мотивация за учене и постоянната нагласа да си подобрява играта с помоща и насоките ми . Да бъде амбициозен за победи по покер масите и със стриктна дисциплина да преодолява " дявола ТИЛТ "!!!

Целта ни ще бъде да започнем от 200$ банка и да опитаме за 1 година да преминем 10000$ , изглежда ви лесно ............. КО , НЕ :Д но аз вярвам че ще преминем по бодливия път с много упоритос и усилия! Кандидатури може да подавате на лично съобщение в сайта.

Повече за мен може да намерите ако шаркскуупнете IceStream в Pokerstars/Fulltilt/WINAMAX/ или IceStream1 в Ipoker, IceStreem в Pokerstars.fr или google разбира се :)

Изисквания към кандитата:
      - Да живее в Бургас , между 19-28 години.
      - Да ъпдейтва блог поне 4-5 пъти месечно.
      - Да има познания в сферата (като му кажа скуииз да знае какво имам в предвид).
  • 47 отговора
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Стефчо зими ма мен ши слушам.
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Малиии
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Само не разбирам какво ни има на нас - над 30 годишните. Някаква дискриминация има тука :D
    • nikimaus777
      nikimaus777
      Бронз
      Първоначално публикувано от niksy79
      Само не разбирам какво ни има на нас - над 30 годишните. Някаква дискриминация има тука :D
      старост нерадост X(
    • Grand0man
      Grand0man
      Бронз
      И аз да питам, какъв е проблема с 30 годишните...?
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от IceStream

Изисквания към кандитата:
      - Да живее в Бургас , между 19-28 години.
      предвид).
      Кофти изисквания :D
      Успех с челинджа иначе :)
    • tnotmotnotgwcrf
      tnotmotnotgwcrf
      Бронз
      Живее на 6ти етаж и нема асансьор, май тва е проблема :D Неиска да създава проблеми :)

Колкото до изискванията поне това за до 28 години, немисля че е супер строго, но все пак се предпочита по-млад човек, а не някой "обигран" които играе покер от преди да е роден стефчо :) На такива хора по-трудно им се избиват навиците. Но все пак ако е хубав кандидат немисля че няма да ви обмисли сериозно ся ако сте на 30 или на 32 години.

Ама все пак да си каже стефчо де това е само мое мнение (и то написано доста на майтап (чети СПАМ) :) )
    • pshalef
      pshalef
      Бронз
      Здравей!Предложението ти изглежда изключително примамливо и мисля,че точно то е нещото,което ще ми помогне да развия играта си и да спра да цикля на едно място.На 22 години съм,студент ''Счетоводство'' 4-ти курс и се занимавам с покер от 3 години(с доста прекъсвания),като съм играл предимно Снг(9,18,27,45 души;пълни маси;нормална структура) миксирано с МТТ(микро лимити).Имам опит с покер софтуер(играя с ХМ2),също така мултитейбълинга до 12 маси на микронивата е на горе-долу приемливо ниво.Проблемът от тилта е почти тотално изкоренен.За съжаление съм от София,но мисля,че с развитието на технологиите това е преодолима пречка.Ако те притеснява факта,че не можем да се видим на живо,мисля че имаме общи познати,които биха казали добра дума за мен.Като заключение искам да кажа,че мисля,че аз съм човека за това предизвикателство и съм готов да дам 100% от себе си.
    • IceStream
      IceStream
      Бронз
      Като цяло няма никаква дискриминация и проблем с възрастта, но се предполага че ще имате повече ангажименти - деца едно друго , ще има проблем с времето ,а и както каза tnotmotnotgwcrf по трудно се избиват навиците :)

pshalef - разбирам те , но искам да бъде от Бургас затова съм го написал.
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Приеми ми поканата, за да мога да ти напиша няколко реда :)
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      А за какъв формат предлагаш коучинга защото не видях да си написал но предполагам че става въпрос за СнГ и по-главно МТТ-та
    • gbachiyski
      gbachiyski
      Бронз
      Аз съм човека.Надъхан.Податлив на промени, откъм играта.Играя от немалко време, като наблегнах по-сериозно на СНГ.От Бургас съм - маниак.Мен Калоян предложи още преди да отвориш темата.Наскоро реших да се занимавам само с покер.Жаден съм за знания.Прахосвам си повечето пари и време за платени и фрии ртенировки.Спуквам се да гледам видеа доколкото ми позволява статуса.И гледам да правя пари.
      Само не знам с възрастта как да процедирам.Може би ,ако някой измисли машина на времето, и да я оправим тая работа.
      Ако искаш се свържи с мен тук или на skype: gbachiyski1

П.С. ААА и съм от Изгрев , каквото и да значи това :)
    • excentrzm
      excentrzm
      Бронз
      Жалко , че не съм от Бургас :) Можеше да отида и при Марин06 като създаваше отбор , но нали не съм от София ..
    • Drakona32
      Drakona32
      Сребро
      Стефане какво стана с Испания или се отказа от тая идея от лятото?
    • IceStream
      IceStream
      Бронз
      pokerspike като цяло предимно за снг и мтт кадето се чуствам добре , но предполагам ще включа и малко кеш в началото за да се свикне с играта постфлоп и дееп.
    • Sashkyy
      Sashkyy
      Бронз
      Здр, ще може ли да ми пратиш покана, че аз нещо не мога =)
    • Alcas
      Alcas
      Бронз
      Стефане, успех с предизвикателството. Идеята е много благородна. Ако човека който избереш си изиграе картите както трябва то той ще спечели повече от колкото очаква :spade: :heart: :diamond: :club:
    • IceStream
      IceStream
      Бронз
      Дано интуицията ми случи на добър ученик , очаквах повече желаещи , но явно няма много Бургазлии които проявяват интерес :)

В понеделник ще се видя с още 2ма и стартирваме :)
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Успех с предизвикателството!

Определено избраника ще спечели доста, ако е отговорен и сериозен.