24$ JTo postflop pre FT.

• noob3r
      noob3r
      Платина
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $800(BB) Replayer
      SB ($19,527)
      BB ($9,241)
      UTG ($14,395)
      UTG+1 ($24,066)
      Hero ($45,089)
      MP1 ($6,340)
      CO ($30,705)
      BTN ($52,513)

Dealt to Hero T:heart: J:spade:

fold, fold, Hero raises to $1,600, fold, CO calls $1,600, fold, fold, BB calls $800

FLOP ($6,000) 8:heart: 3:club: T:spade:

BB checks, Hero bets $2,125, CO raises to $5,600, BB folds, Hero calls $3,475

TURN ($17,200) 8:heart: 3:club: T:spade: 9:club:

Hero checks, CO checks

RIVER ($17,200) 8:heart: 3:club: T:spade: 9:club: 5:spade:

Hero checks, CO bets $6,400, Hero calls $6,400

Тоя е същия от ръката с KQs.

До колкото си спомням до тоя момент беше фолдвал 3 от 4 на сбет, което няма как да е някаква извадка.

На флопа реших да бетна малко, за да им задържа ренджа възможно най-широк.

Тоя рейз ми беше много странен, но реших, че не репрезентира почти нищо на тоя борд и може големината на бета ми да го е индюснала да направи някоя простотия... Ти как го играеш тук?

На ривъра не знам дали имам бет за стойност и от какво ще взема стойност. Може би, ако е рейзнал флопа с ръка като А9с и вече е пикнал SDV може и да изплати някакъв малък бет, но другите ръце, по-слаби ръце, от които да взема стойност ми е трудно да видя в ренджа му. Реших да чек/колна за да му дам шанс да блъфира с някаква ръка като KQ. Стана ми малко тъпо заради големината на бета му, ама май с такива пот оддс и плана нямаше как да фолдна.

Сега като гледам, той рейзва с доста малък стак зад него, което по-скоро трябва да значи, че не би трябвало да има блъфове.
  • 2 отговора
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравей Людма,

А провери ли лошия дали е печеливш или губещ играч?

Префлоп:
      ОК

Флоп:
      Определено сбет за стойност. Този рейз от негова страна няма логика! Бих колнал тук!

Търн:
      След неговия чек си мисля, че лошия предава ръката. Определено след неговия чек бих потвърдил мнението, че имаме най-добрата ръка.

Ривър:
      Ч/к мисля, че е най-стандартното, защото не знам от кои ръце можем да вземем стойност, а можем да индуцираме блъфове. Единствените ръце, които имат някаква логика в ренджа му са: КТ/АТ. На ривъра може би само 55 се подобриха, а и с тази ръка очаквам по-голям залог.

Поздрави,
      Бах
    • Fr0z3nSouL
      Fr0z3nSouL
      Бронз
      Като цяло ми се струва ок. Другия вариант за ривъра е да бетнем съвсем малко - нещо от сорта на 3-4к с идеята или да ни колне с ръка с малко SDV която би чекнал, или да индуцираме още един блъф рейз от който да спечелим повече. Все пак е доста тънко понеже ръката ни не е някакъв монстър и мисля че бих играл по същия начин. Няма как да фолднем ривъра по никакъв начин.