sit go 180 man 50c

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Какво мислите за този формат??180 човека 50 центови сит го?Играя предимно формат 45-90 човека гледам във покерстарс излязъл и такъв формат при 50 центовите!Изкажете си мнението. Със 360 човека не го играя щото там е касапница!Малко ми се вижда наградния фонд за тези 180 човека!
  • 3 отговора
    • ivannstefanove
      ivannstefanove
      Глобален
      Понеже и аз играя в ПокерСтарс, ще изкажа мнение по този въпрос :coolface: .
      Честно казано, мисля че формата е добър, дори като се завърна в игра по - късно този месец, ще почна да играя 180 човека 1$ бавните. На турболяците се иска много добро познание на пуш/фолд фазата, а аз предпочитам постфлоп играта. Наградите са нормални според мен, а и като се има предвид, че тези турбота свършват за 1 час, са си направо много добри :D .

P.S. Не мисля, че ще има голяма разлика от 360 човека, просто ще свършват
      по - бързо и няма да има толкова големи стакове на финалната маса...
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Tия от 50 цента 180 човека във покерстарс са си турбо!!Нямам банка още за тия от 1$ !Изиграх няколко сит го 50 центови 180 човека засега няма напредък нещо не съм доволен!!
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравейте,

Все пак 180 човековите турболяци са си доста вариационни и това, че са с БИ 0.50$ едва ли променя много нещата.За тях е препоръчително да се играят с поне 100-200 БИ
      а и си трябва голям обем, затова няколко турнира не са много показателни според мен.

Поздрави,

Иван